Trwa wczytywanie danych

Nasze wyróżnienia

Pracujemy dla naszych Klientów i to dla nich osiągamy najlepsze wyniki. W naszej branży konkurujemy zarówno na rynkach lokalnych, jak i na rynku międzynarodowym. Porównujemy się z najlepszymi w kategoriach: Produkty, Ochrona Środowiska, Innowacje, Pracownicy oraz Prezentacja towaru, Obsługa i Sprzedaż. Nasze osiągnięcia zostały docenione – prosimy o zapoznanie się z naszymi wyróżnieniami!

Produkty

Stawiamy na jakość i świeżość

Certyfikat Doceń Polskie

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/pol/81/32/Asset_1788132.jpg

Cztery produkty marki własnej Kauflandu K-Classic zostały nagrodzone w programie "Doceń polskie". Artykuły dostępne wyłącznie w sklepach naszej sieci wyróżniono podczas XXII audytu żywności. Certyfikat mogą otrzymać tylko produkty, które spełniają kryteria określone w regulaminie programu.

Wśród wyróżnionych artykułów znalazły się: 

  • K-Classic Serek homogenizowany naturalny, 
  • K-Classic Serek homogenizowany o smaku waniliowym, 
  • K-Classic Twaróg sernikowy,
  • K-Classic Kiełbasa pieczona.

Kluczowe znaczenie podczas oceny produktów mają atestacje. W ich trakcie żywność jest sprawdzana przez doświadczone jury programu decydujące o przyznaniu godła promocyjnego.

Prezentacja firmy

Wszystko co najlepsze dla naszych klientów

Dobroczyńca Roku 2017

Dobroczyńca Roku to konkurs, który powstał, aby promować prospołeczne działania firm. W jego ramach, nieprzerwanie od 20 lat, nagradzane są przedsiębiorstwa angażujące się społecznie i wspierające organizacje pozarządowe. 

Kapituła Konkursu doceniła nasze działania na rzecz wiosek – w szczególności za:  

  • wsparcie finansowe i rzeczowe
  • organizację dedykowanych imprez i wydarzeń (Dzień Matki, Dzień Dziecka, mikołajki itp.)
  • bezpłatne udostępnienie powierzchni reklamowych
  • zbiórkę pieniędzy w naszych marketach (akcja "Skarbonka")
  • zaangażowanie naszych pracowników w wolontariat na rzecz Wiosek SOS oraz wewnętrzne inicjatywy i akcje charytatywne.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w projekty oraz oddanie głosu na naszą firmę.

Top Employer 2017

Mamy zaszczyt ogłosić, że zostaliśmy wyróżnieni tytułem Top Employer 2017. Tym samym dołączyliśmy do grona prestiżowych organizacji, które oferują bardzo dobre warunki pracy, tworzą spójną kulturę organizacyjną oraz zapewniają pracownikom możliwości rozwoju zawodowego.

Badanie miało na celu wyłonienie spośród polskich pracodawców takich przedsiębiorstw, które wyróżniają się ponadprzeciętnymi standardami zarządzania zasobami ludzkimi oraz dbałością o wysoką jakość warunków pracy.

Sednem procesu obowiązującego w projekcie Top Employers jest poddanie się szczegółowemu badaniu i spełnienie wysokich standardów w nim określonych. Dopiero to pozwala uzyskać certyfikację. Kompleksowe badanie warunków pracy, któremu zostaliśmy poddani, jest dodatkową gwaranc

Jakość Obsługi 2017

https://media.kaufland.com/images/PPIM/AP_Content_150/pol/81/31/Asset_1788131.jpg

Nagroda przyznawana jest przez konsumentów tym firmom, które w najwyższym stopniu dbają o obsugę klientów, wywiązują sie z przyjętych wobec nich zobowiązań i świadczą skuteczną według przyjętych standardów obsługę. Gwiazdy Jakości Obsługi należą do ścisłego grona najbardziej przyjaznych przedsiębiorstw działajacych dla polskiego klienta. To już kolejny raz, jak Kaufland został wyróżniony tym mianem. 

Best Quality Employer 2016

Kaufland po raz kolejny w tym roku triumfuje w rankingu najlepszych pracodawców w Polsce. Tym razem nasza firma została uhonorowana godłem Best Quality Employer w konkursie organizowanym przez Centralne Biuro Certyfikacji Krajowej. Konkurs miał na celu wyłonienie spośród wielu pracodawców takich przedsiębiorstw, które wyróżniają się ponadprzeciętnymi standardami zarządzania zasobami ludzkimi oraz dbałością o wysoką jakość warunków pracy. Decydującymi aspektami były także stabilność zatrudnienia oraz przyjazna atmosfera pracy. 

Kapituła konkursu zweryfikowała i doceniła rozwiązania stosowane w Kauflandzie – przede wszystkim zasady i metody prowadzenia procesów rekrutacyjnych, a także możliwości rozwojowe oferowane pracownikom przez naszą firmę.

Odpowiedzialny Pracodawca - lider HR 2016

Już po raz szósty magazyn Strefa Gospodarki uhonorował najlepszych pracodawców na rynku godłem Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016. W tym roku również Kaufland zasilił grono laureatów tej nagrody.

Odpowiedzialny Pracodawca – Lider HR 2016 to ogólnopolski program promocyjny z obszaru human resources (HR). Jego celem jest upowszechnianie oraz propagowanie pozytywnych wzorców, modeli strategii działań w zakresie polityki personalnej, a także strategii integracji spraw personalnych z biznesowymi.

Statuetka Superbrands 2016

17 maja wręczono statuetki w 10. edycji Superbrands. Odebrali je przedstawiciele najsilniejszych marek obecnych w Polsce. Kaufland, będący wiodącą marką na rynku handlu detalicznego, został wyróżniony prestiżową, złotą statuetką Superbrands.

Superbrands to jedyna na świecie niezależna organizacja, promująca ideę brandingu poprzez identyfikację, nagradzanie i opisywanie drogi do sukcesu najsilniejszych marek. Powstała ponad 20 lat temu w Wielkiej Brytanii. Obecnie działa w ponad 80 krajach na całym świecie.

Dobra marka 2015

Od 16 lat jesteśmy obecni w Polsce. Każdego dnia robimy wszystko, by zakupy robione w naszych sklepach były przyjemne, oferta bogata, a ceny jak najniższe. Z dumą zawiadamiamy naszych Klientów, że po raz trzeci zostaliśmy uhonorowani nagrodą Dobra Marka. Nagroda ta jest przyznawana przez konsumentów najbardziej rozwojowym i najlepiej rokującym firmom obecnym na polskim rynku. 

Dzięki Wam i dla Was stajemy się coraz lepsi!

Jesteśmy wdzięczni za Wasze zaufanie!

Kreator miejsc pracy 2015

Nasza firma otrzymała wyróżnienie w prestiżowym konkursie pod auspicjami Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej. Głównym kryterium konkursu był wzrost poziomu zatrudnienia. "Kreator miejsc pracy to firma dbająca o pracowników i ich rozwój, ale także o najlepsze warunki pracy" – mówił podczas uroczystej gali podsumowującej wyniki konkursu Minister Pracy i Polityki Społecznej Władysław Kosiniak-Kamysz.

Obok liczby utworzonych miejsc pracy, kapituła konkursu oceniała także rzetelność pracodawców przejawiającą się m.in. w terminowym wypłacaniu wynagrodzenia, zatrudnianiu pracowników w oparciu o umowę o pracę, stosowaniu dodatkowych systemów wynagradzania czy zatrudnianiu pracowników niepełnosprawnych oraz z grupy "50+".