Trwa wczytywanie danych

Wygraj bilety na igrzyska sportów nieolimpijskich The World Games 2017

Wrocław, 19 czerwca 2017 roku

Trwa konkurs Kauflandu, w którym do wygrania są telewizory Samsung i 10 000 biletów na światowe igrzyska sportów nieolimpijskich The World Games 2017, których sponsorem głównym jest Kaufland.

Co zrobić, aby walczyć o nagrody? Zasady są proste: zakupy powyżej 50 zł uprawniają do wzięcia udziału w konkursie, w którym główną nagrodą jest 10 55-calowych telewizorów Samsung. Dodatkowo można wziąć udział w grze o bilety na światowe igrzyska sportów nieolimpijskich The World Games 2017. W zależności od sumy na paragonie można zabiegać o różną liczbę biletów o różnych wartościach. Każdego dnia można wysłać jedno zgłoszenie. Wystarczy zarejestrować na stronie konkursowej paragon za zakupy i ułożyć hasło reklamujące współpracę Kauflandu z The World Games.

Akcja rozpoczęła się 1 czerwca i potrwa do 28 czerwca. Szczegółowy regulamin i zasady akcji dostępne są na stronie https://kauflandkonkursy.pl.

Kaufland jest głównym sponsorem największej imprezy sportowej roku – światowych igrzysk sportów nieolimpijskich The World Games 2017, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 20-30 lipca. Impreza odbywa się co cztery lata. We Wrocławiu o medale powalczy około 3,5 tysiąca sportowców reprezentujących 31 sportów. Na kibiców odwiedzających wrocławskie areny sportowe czekać będzie dodatkowa atrakcja – zdrowe przekąski i żywność, pochodzące z linii produktów marek własnych Kauflandu. Poprzez współpracę Kaufland i organizatorzy chcą zwrócić uwagę na to, że oprócz aktywności fizycznej jednym z fundamentów zdrowego stylu życia jest odpowiednia i zbilansowana dieta.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication