Trwa wczytywanie danych

Kaufland przekazał dzieciom bilety na The World Games 2017

Wrocław, 18 lipca 2017 roku

Kaufland przekazał wychowankom Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania 150 biletów VIP na światowe igrzyska sportów nieolimpijskich The World Games 2017, których firma jest sponsorem głównym.

Dzięki biletom VIP podopieczni Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania będą mogli obejrzeć wszystkie dyscypliny podczas igrzysk The World Games. Oprócz biletów Kaufland przekazał także dzieciom zestawy kibica składające się z pamiątkowych ekologicznych toreb, koszulek z logo The World Games i Kauflandu oraz produktów marki własnej sieci.

Bardzo się cieszymy, że jesteśmy częścią drużyny The World Games i tego wielkiego wydarzenia, które dostarczy wielu emocji wrocławianom, Polakom i ludziom na całym świecie – mówi Małgorzata Ławnik, Dyrektor Personalna Kaufand Polska, która przekazała bilety w imieniu firmy. Chcemy się dzielić tą radością oraz wspierać zdrowy i aktywny tryb życia. Dlatego mamy nadzieję, że udział w The World Games będzie dla wychowanków Wrocławskiego Centrum Opieki i Wychowania niezapomnianym przeżyciem – dodaje.

Kaufland jest głównym sponsorem największej imprezy sportowej roku – światowych igrzysk sportów nieolimpijskich The World Games 2017, która odbędzie się we Wrocławiu w dniach 20-30 lipca. Poprzez współpracę Kaufland i organizatorzy chcą zwrócić uwagę na to, że oprócz aktywności fizycznej jednym z fundamentów zdrowego stylu życia jest odpowiednia i zbilansowana dieta.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication