Trwa wczytywanie danych

We Wrocławiu powstał pierwszy taki Kaufland w Polsce

Wrocław, 25 lipca 2017 roku

Kaufland zbudował na The World Games 2017 market, który znajduje się w strefie kibica The World Games Plaza przy pl. Wolności we Wrocławiu. To pierwszy tego typu sklep Kauflandu w Polsce.

Sklep Kauflandu w strefie kibica ma konstrukcję namiotową i powierzchnię 300 m2, czyli prawie tyle co boisko do plażowej piłki ręcznej, jednej z dyscyplin igrzysk. W jego ofercie znajduje się ponad 70 artykułów w tym produkty marki własnej Kauflandu K- Classic. Klienci mogą kupić m.in. wodę, napoje, kawę mrożoną, owoce, kanapki, sałatki, lody oraz słodkie i słone przekąski, czyli wszystko, czego potrzebują, aby posilić się i ugasić pragnienie podczas korzystania z atrakcji dostępnych w strefie kibica The World Games 2017. Za zakupy można zapłacić zarówno gotówką, jak i kartą. O sprawną obsługę dba 30 pracowników sieci. Sklep w strefie kibica jest ogólnodostępny i czynny tak jak strefa, czyli od godziny 15:00 do czasu jej zamknięcia.

Kaufland jest głównym sponsorem największej imprezy sportowej roku – światowych igrzysk sportów nieolimpijskich The World Games 2017, która odbywa się we Wrocławiu w dniach 20-30 lipca.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication