Trwa wczytywanie danych

Kaufland z nową stroną internetową

Wrocław, 26 września 2017 roku

Kaufland uruchomił nową stronę internetową. Witryna kaufland.pl w nowej odsłonie ma nowoczesną szatę graficzną oraz jest prosta i intuicyjna w nawigacji.

Użytkownicy znający poprzednią wersję strony od razu zobaczą różnicę – teraz dominują na niej grafiki, dzięki którym witryna zyskała nowoczesny charakter. Serwis kaufland.pl jest przyjazny w obsłudze dzięki prostej i przejrzystej nawigacji oraz szybkiemu wczytywaniu stron.

Na nowej witrynie kaufland.pl część konsumencka jest oddzielona od części korporacyjnej, aby łatwo można było znaleźć poszukiwane treści. W części konsumenckiej klienci mogą zapoznać się z aktualnymi ofertami sieci marketów, w tym także z ofertami produktów regionalnych dostępnych w danym regionie. Warto zwrócić na nie uwagę, ponieważ poza stroną internetową można się z nimi zapoznać jedynie na plakatach w sklepach. Ze strony można także dowiedzieć się o specjalnych akcjach promocyjnych i konkursach przygotowanych przez Kaufland dla klientów. Na tych, którzy szukają kulinarnych inspiracji czeka baza przepisów na setki dań.

Nowa witryna oferuje swoim użytkownikom wyszukiwarkę sklepów, która wyznacza drogę dojazdu do wskazanego marketu. Klienci mogą także sprawdzić wszystkie podstawowe dane o danym sklepie – adres, godziny otwarcia czy numery telefonów.

Nowa strona stwarza duże możliwości tworzenia list zakupów. Posiadacze konta na kaufland.pl mogą łatwo stworzyć ją na komputerze w domu lub urządzeniu mobilnym, a po zalogowaniu się do aplikacji podczas zakupów w markecie Kaufland, będą mieli ją przy sobie w aplikacji.

Korzystanie z internetu na urządzeniach mobilnych jest coraz bardziej powszechne, dlatego nowa strona kaufland.pl przystosowuje się automatycznie do urządzenia, na którym jest przeglądana – komputera, smartfonu czy tabletu.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication