Trwa wczytywanie danych

Kaufland dziękuje swoim dostawcom

Wrocław, 29 marca 2018 roku

W tym roku sieć Kaufland w całej Europie obchodzi swoje 50. urodziny. Od początku istnienia firma stawia na jakość i świeżość oferowanych produktów, dlatego to właśnie świeżość była hasłem przewodnim tegorocznych obchodów. Przy okazji jubileuszu Kaufland nie zapomina o swoich partnerach biznesowych.

Sukces firmy Kaufland nie byłby możliwy bez solidnych dostawców. Kaufland ma tego świadomość i cieszy się z możliwości realizacji wspólnych celów wraz ze swoimi partnerami. Sieć niezmiennie chce pracować ze swoimi dostawcami nad tym, aby klienci sklepów Kaufland jeszcze bardziej byli zadowoleni z oferowanego asortymentu.

Warto wspomnieć, że w związku z jubileuszem 50-lecia sieć przygotowała dla swoich klientów wiele interesujących ofert, a także konkursów i loterii. Największą atrakcją była loteria paragonowa z główną nagrodą 50 000 zł. W konkursach przygotowanych przez Kaufland do wygrania były także m.in. wycieczki do Paryża czy Meksyku, vouchery do SPA, sprzęt kuchenny oraz inne nagrody rzeczowe.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication