Trwa wczytywanie danych

Kaufland z nową ofertą dla całej rodziny – premiera marki własnej bevola

Wrocław, 9 maja 2018 roku

Kaufland poszerza swoją ofertę o nową markę własną. Bevola obejmuje produkty drogeryjne dla całej rodziny, w jej portfolio klienci znajdą różnego rodzaju kosmetyki dla kobiet, mężczyzn, dzieci oraz niemowląt. Setka nowych artykułów pojawi się w sklepach Kaufland 10 maja br.

„Lubię siebie. Dbam o siebie” – pod tym hasłem Kaufland wprowadza do sklepów nową markę własną bevola. To propozycja sieci dla tych, którzy szukają kosmetyków wysokiej jakości w atrakcyjnych cenach. W ofercie bevoli znajdują się produkty zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn m.in. płyny i żele pod prysznic, szampony, odżywki i inne artykuły do pielęgnacji włosów, produkty do oczyszczania twarzy, do golenia, kremy na noc i na dzień, dezodoranty, pasty do zębów Nowa marka własna oferuje także produkty dla najmłodszych, czyli dzieci i niemowląt, m.in. chusteczki nawilżane, szampon, żele i płyny do kąpieli, oliwkę pielęgnacyjną, krem na odparzenia, krem do twarzy.

Dodatkowym atutem wprowadzanych nowości jest ich skład. W produktach marki bevola możemy znaleźć wiele wartościowych składników m.in masło shea, olejek jojoba, olejek arganowy, olejek z awokado, ze słonecznika,  czy ekstrakt z bambusa, rumianku. Głęboko nawilżające i odżywcze produkty nowej marki własnej Kaufland odpowiadają na codzienne potrzeby higieniczne i pielęgnacyjne całej rodziny.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication