Trwa wczytywanie danych

Gotuj z Beatą Śniechowską i siecią Kaufland

Wrocław, 23 października 2018 roku

Beata Śniechowska - zwyciężczyni drugiej edycji MasterChefa, będzie gotowała na żywo dla wszystkich sympatyków dobrego smaku i sieci Kaufland. Podczas pokazu gotowania to internauci zdecydują, co dokładnie ugotuje Beata. Na live streaming Kaufland zaprasza już w najbliższą środę 24 października o godzinie 20:00.

Podczas środowego live streamingu internauci przygotują z szefową kuchni leczo z dyni. W ramach głosowania zadecydują, czy leczo będzie wegetariańskie czy mięsne, a potem będą wybierać kolejne jego składniki, biorąc aktywny udział w pokazie. W ten sposób, w oparciu o produkty dostępne w sieci Kaufland, powstanie wyjątkowa potrawa zainspirowana przez samych internautów! Live streaming odbędzie się w najbliższą środę – 24 października o godzinie 20:00 na facebookowym profilu sieci Kaufland.

9 listopada rozpocznie się kolejna seria cyklu „Przepis na dobry tydzień”. Co tydzień, w każdy piątek listopada, będą udostępniane przepisy w formie wideo oraz porady kulinarne. Na początek będzie można zdobyć przepis na pikantne skrzydełka. W cyklu pojawią się także przepisy na pizzę czy sernik. Kolejne wspólne gotowanie na żywo planowane jest w grudniu, kiedy to internauci razem z Beatą Śniechowską przygotują wyjątkową potrawę wigilijną. Będzie to także okazja do wzięcia udziału w konkursie. Wszystkie przepisy i porady dostępne będą w formie wideo na stronie internetowej www.kaufland.pl oraz na kanałach Facebook i YouTube. Przepisy pojawią się także w gazetkach reklamowych.

Beata Śniechowska to zwyciężczyni drugiej edycji polskiego MasterChefa. Na co dzień restauratorka i szefowa kuchni w swojej autorskiej restauracji Menu Motto we Wrocławiu. Napisała dwie książki kulinarne: „Smaki marzeń” i „Pyszne poranki”.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication