Trwa wczytywanie danych

Kaufland na targach Career EXPO we Wrocławiu

Wrocław, 22 października 2018 roku

23 października we Wrocławiu odbywają się targi Career EXPO. To dobra okazja dla tych, którzy poszukują ciekawych ofert stażu, praktyk, a nawet propozycji pracy. Career EXPO to także niepowtarzalna możliwość skorzystania z tzw. Strefy Szybkich Rekrutacji, innowacyjnego pomysłu na uproszczenie i skrócenie procesu rekrutacji. Już jutro można umówić się na rozmowę m.in. z Kaufland Polska.

Kaufland aktywnym uczestnikiem targów

Targi Career EXPO to doskonała okazja, aby odbyć dodatkowe szkolenia i wziąć udział w ciekawych prelekcjach. W tym celu zapraszamy m.in. na scenę główną. Już o godzinie 15 w roli prelegenta wystąpi Agnieszka Brzeska – ekspert ds. pracowniczych Kaufland Polska. Wykład dotyczyć będzie tego, jak reagować na trudne sytuacje w pracy. Na targach dostępni będą też inni przedstawiciele sieci Kaufland, którzy opowiedzą o możliwościach pracy i rozwoju, jakie daje pracodawca. W ramach Strefy Szybkich Rekrutacji można już w trakcie targów odbyć rozmowę kwalifikacyjną.

Stoisko sieci Kaufland

Na targach dostępni będą przedstawiciele większości departamentów Kaufland Polska, a także ambasador firmy ze Stowarzyszenia AIESEC Polska. To m.in. okazja do poznania Programu Absolwent. Program przeznaczony jest dla absolwentów wszystkich kierunków, którzy niedawni ukończyli studia lub posiadają niewielkie doświadczenie zawodowe. Kaufland umożliwia im poznanie specyfiki pracy w wybranym dziale zanim podejmą finalną decyzję o swojej karierze zawodowej. Kaufland Polska w trakcie targów oferuje ciekawe propozycje dostępne dla studentów, absolwentów oraz specjalistów różnych działów. Aktualnie można znaleźć pracę w Departamencie Sprzedaży, Logistyki, Obszarów Centralnych, Zakupu i Administracji. To przede wszystkim oferty pracy w centrali we Wrocławiu, ale także w centrach logistycznych i marketach w całej Polsce. Więcej szczegółów można poznać, zatrzymując się przy stoisku pracodawcy.

Targi odbywają się w Hali Stulecia, na ulicy Wystawowej 1 we Wrocławiu, między godziną 10 a 18.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication