Trwa wczytywanie danych

Kaufland zachęca do udziału w Światowym Dniu Zwierząt

Wrocław, 4 października 2018 roku

Już dzisiaj, 4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt. Sieć Kaufland przyłącza się do inicjatywy i oferuje szereg atrakcyjnych promocji na artykuły dla kotów, psów czy gryzoni, a także zachęca do większej dbałości o otaczający nas ekosystem.

Sieć Kaufland włączyła się w świętowanie Światowego Dnia Zwierząt. Już od zeszłego tygodnia w sklepach sieci obowiązuje specjalna oferta, która zainteresuje posiadaczy czworonożnych lub skrzydlatych pupili. Znajdziemy w niej m.in. jedzenie dla zwierząt – karmę i przekąski dla psów, przysmaki dla kotów, a nawet łakocie dla domowych gryzoni w atrakcyjnych cenach. Właściciele psów z pewnością zwrócą uwagę także na posłania dla zwierząt w różnych rozmiarach, które można nabyć już od 34,99 zł.

Więcej szczegółów o aktualnej ofercie sieci dostępnych jest w gazetce promocyjnej i w aplikacji mobilnej Kaufland.

Światowy Dzień Zwierząt to także doskonała okazja do zwrócenia większej uwagi na wpływ działalności człowieka na ekosystem i te mniej udomowione stworzenia. W ramach działalności CSR, sieć Kaufland podjęła szereg inicjatyw w tym zakresie i zapowiada ich kontynuację.

Światowy Dzień Zwierząt to szczególny dzień, w którym możemy podziękować naszym czworonożnym i skrzydlatym przyjaciołom za ich obecność. To także świetna okazja do refleksji nad tym, jak nasze działania wpływają na otoczenie. Dlatego w dbałości o zrównoważone środowisko w sieci Kaufland odpowiedzialnie dobieramy nasz asortyment. Produkty marek własnych posiadają między innymi znaki Rainforest Alliance Certified, FSC, czy też certyfikat Zrównoważonego Rybołówstwa - MSC, a ich oferta jest nieustannie przez nas poszerzana. Prowadzimy także szereg działań dla pozostałych stworzeń, z którymi współdzielimy ekosystem i będziemy je kontynuować - zapowiada Agnieszka Kotlińska, ekspert ds. CSR w Kaufland Polska.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication