Trwa wczytywanie danych

Certyfikowana jakość mięsa w sklepach Kaufland

Wrocław, 5 grudnia 2018 roku

Kaufland dba o zapewnienie szerokiego asortymentu produktów najwyższej jakości. Sieć nieustannie rozszerza swoją ofertę m.in. mięsa o produkty certyfikowane ze znakiem QAFP, które klienci mogą znaleźć na stoiskach samoobsługowych.

Obecnie w ofercie sieci Kaufland znajduje się już 13 produktów wieprzowych i drobiowych oznaczonych certyfikatem QAFP, który gwarantuje wysoką jakość żywności. Jest to mięso pochodzące od polskich producentów, ze sprawdzonych hodowli, w których system produkcji kontrolowany jest na każdym jej etapie w ramach koncepcji „od pola do stołu”. Mięso pakowane jest w sposób zapewniający najwyższą jakość i świeżość. Mięso ze znakiem QAFP wyróżnia się wysoką jakością, naturalnym kolorem oraz kruchością, delikatnością i soczystością. Certyfikowany proces jego produkcji jest kontrolowany przez niezależne jednostki certyfikujące pod nadzorem Polskiego Centrum Akredytacji.

Produkty z certyfikatem QAFP można znaleźć na stoisku samoobsługowym. W tej części Kaufland we wszystkich 208 sklepach w Polsce wprowadził jednolite oznaczenie mięsa pod nazwą „Stoisko mięsne”. Takie samo oznaczenie klienci mogą znaleźć także w gazetce reklamowej Kaufland.

Bogata oferta świeżych produktów jest od lat jednym z głównych wyznaczników sieci Kaufland. Stale pracujemy nad tym, aby zapewniać naszym klientom ofertę najwyższej jakości. Certyfikowane mięso ze znakiem QAFP, które klienci mogą znaleźć na półkach wszystkich sklepów Kaufland w Polsce, to gwarancja bezpiecznej i sprawdzonej żywności – zapewnia Krzysztof Szponder, szef Departamentu Zakupu z Kaufland Polska.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication