Trwa wczytywanie danych

Choinki są już dostępne w sklepach Kaufland

Wrocław, 4 grudnia 2018 roku

Początek grudnia to dobry moment na przygotowanie pierwszych dekoracji świątecznych. W domach nie może zabraknąć także zapachu świeżej choinki. We wszystkich sklepach Kaufland już od 3 grudnia dostępne są różne drzewka iglaste.

W sieci Kaufland właśnie rozpoczęła się sprzedaż choinek w promocyjnych cenach. Już od 3 grudnia w sklepach dostępne są polskie świerki i jodły. Pochodzą one z największej polskiej plantacji firmy ABC specjalizującej się w uprawie i sprzedaży choinek.

Klienci marketów mogą aktualnie kupić dwa rodzaje drzewek:

  • Świerk kłujący o wysokości ok. 60-80 cm, dostępny jest w doniczce 7-litrowej już za 19,99 zł.
    Drzewko jest bardziej wytrzymałe na wysokie temperatury mieszkań niż świerk pospolity.
  • Jodła koreańska o wysokości 100-125 cm, dostępna w doniczce 10-litrowej już za 29,99 zł.
    Jodła ma miękkie igły i nie jest kłująca. W zasadzie, przy odpowiedniej pielęgnacji, nie traci igieł w warunkach domowych.

Obie propozycje dostępne są we wszystkich marketach sieci Kaufland do wyczerpania zapasów. Najbliższa dostawa nowych drzewek planowana jest na 6 grudnia. Kolejne świąteczne drzewka pojawią się w ofercie od 13.12.2018. Będzie można wtedy kupić kłujące świerki i jodły kaukaskie o wysokości 150-175 cm już za 59,99 zł.

Więcej informacji o aktualnej ofercie choinek, ale także innych dekoracji świątecznych można znaleźć na stronie www.kaufland.pl oraz w gazetce sieci Kaufland.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication