Trwa wczytywanie danych

Świąteczne przepisy od Beaty Śniechowskiej i sieci Kaufland

Wrocław, 11 grudnia 2018 roku

Już po raz kolejny, dla wszystkich sympatyków sieci Kaufland, na żywo będzie gotowała Beata Śniechowska – zwyciężczyni drugiej edycji MasterChefa. Tym razem na internautów czeka świąteczna zupa. O ostatecznym wyborze potrawy decydują sami internauci, a live streaming z jej przygotowywania będzie dostępny już w najbliższą środę – 12 grudnia o godzinie 20:00.

Organizowane przez sieć Kaufland gry i zagadki doprowadzą do wybrania konkretnych produktów, a docelowo zdecydują o tym jaka zupa będzie przygotowywana podczas środowego live streamingu. Czy będzie to tradycyjny barszcz czerwony czy może zupa grzybowa? Live streaming rozpocznie się 12 grudnia o godzinie 20:00 na profilu sieci Kaufland na Facebooku.

Już od końca listopada w cyklu „Przepis na dobry tydzień” prezentowane są pomysły na świąteczne dania i desery. Do tej pory pojawiły się przepisy na pierogi czy choćby na sernik na spodzie z makowca! Pod linkiem https://www.kaufland.pl/gazeta.html#przepisy-beaty znaleźć można także specjalny katalog ze świątecznymi przepisami przygotowanymi specjalnie dla sympatyków sieci Kaufland przez Beatę Śniechowską. Przepisy i porady dostępne są w formie wideo na stronie internetowej www.kaufland.pl oraz na kanałach Facebook i YouTube. Przepisy pojawią się także w gazetkach reklamowych.

Beata Śniechowska to zwyciężczyni drugiej edycji polskiego MasterChefa. Napisała dwie książki kulinarne: „Smaki marzeń” i „Pyszne poranki”. Na co dzień jest szefową kuchni w swojej autorskiej restauracji Menu Motto we Wrocławiu.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication