Trwa wczytywanie danych

Kaufland z nową marką własną dla miłośników sportu

Wrocław, 3 stycznia 2019 roku

Nowy rok to czas wielu postanowień. Jednym z nich często jest zmiana trybu życia na bardziej aktywny czy też chęć zrzucenia zbędnych kilogramów. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów, w sieci Kaufland od 3 stycznia dostępne są artykuły nowej marki własnej - Newletics®.

Nowa marka dla aktywnych

Newletics® obejmuje tekstylia zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn, takie jak T-shirty, obuwie sportowe, spodnie dresowe oraz przyrządy do ćwiczeń, w tym wielofunkcyjne urządzenie do ćwiczeń, czy zestaw hantli. Ubrania marki Newletics są nie tylko wygodne, ale przede wszystkim funkcjonalne, ponieważ regulują poziom wilgotności oraz umożliwiają skórze oddychanie. Co więcej, przy ich produkcji zastosowano innowacyjną technologię BIONIC FINISH®, która posiada hydrofobowy charakter oraz zapewnia dużą odporność na brud. Ubrania zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, potwierdzonych certyfikatami GOTS oraz OEKO-TEX. Akcesoria sportowe charakteryzuje wysoka wytrzymałość potwierdzona licznymi testami. Oferta skierowana jest zarówno do tych, którzy na co dzień prowadzą aktywny tryb życia, jak i do osób, które cenią sobie sportową wygodę.

We wszystkich sklepach Kaufland

Asortyment dostępny będzie w sklepach Kaufland do 9 stycznia, lub do wyczerpania zapasów. Oferta marki Newletics® będzie w tym roku sukcesywnie poszerzana o kolejne produkty. Aktualną ofertę sieci Kaufland można znaleźć na stronie www.kaufland.pl oraz w gazetkach reklamowych.

 

Dane kontaktowe

Daria Tworek
Publicis Consultants
ul. Wołoska 9A - Platinium III
02-583 Warszawa