Trwa wczytywanie danych

Kaufland otwiera nowe markety w Gliwicach i Nowym Sączu

Wrocław, 20 lutego 2019 roku

W tym roku sieć Kaufland otworzyła już dwa nowe sklepy − jeden zlokalizowany we Wrocławiu, a drugi w Lublinie. To jednak nie koniec tegorocznych inwestycji. Tym razem dobra wiadomość czeka na mieszkańców województwa małopolskiego oraz śląskiego, ponieważ 21 lutego nowe markety zostaną otwarte w Nowym Sączu oraz Gliwicach. W dniu otwarcia na klientów czekać będą dodatkowe atrakcje i promocje.

Otwarcie dwóch kolejnych sklepów Kaufland nastąpi 21 lutego br. Pierwszy z nowych marketów znajduje się w Gliwicach przy ul. Pszczyńskiej 64. Sklep posiada powierzchnię ok. 2000 m2. Drugi, nieco większy market o powierzchni sprzedażowej ok. 2800 m2, zostanie otwarty w Nowym Sączu przy ul. Bulwar Narwiku 22.

W obu sklepach klienci mogą bezpłatnie korzystać z dostępnej sieci Wi-Fi. Poruszanie się po obiektach ułatwia intuicyjny system prowadzenia klienta oparty na identyfikacji kolorystycznej i graficznej, spójny z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach reklamowych sieci. Komfort podczas zakupów zapewniają szerokie, bezkolizyjne alejki i niskie regały ułatwiające zdjęcie towaru z półki. Zarówno w Gliwicach, jak i w Nowym Sączu w pasażu dostępna będzie także piekarnia lub cukiernia z kawiarnią, w której klienci mogą zamówić między innymi ciepłe i zimne napoje, ciasto oraz kanapki.

W nowych obiektach zastosowane zostały technologie przyjazne środowisku, m.in. energooszczędne oświetlenie LED czy technologia odzysku ciepła odpadowego, która pozwala na redukcję emisji gazów cieplarnianych. System zarządzania energią w sieci Kaufland jest w pełni zautomatyzowany i oparty na międzynarodowym standardzie ISO 50001.

Wraz z otwarciem dwóch kolejnych sklepów sieć Kaufland posiada już w Polsce 212 marketów. Wyróżnia je szeroka i zróżnicowana oferta, w której klienci znajdą ponad 15 000 produktów, w tym artykuły świeże – owoce i warzywa, pieczywo prosto z pieca, mięso, sery i wędliny dostępne zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej. To wszystko uzupełnia szeroki asortyment artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, kosmetyków, artykułów dziecięcych, AGD oraz RTV. Kaufland oferuje także bogatą ofertę marek własnych, w tym m.in. certyfikowane produkty K-Bio, artykuły dla wegetarian czy wegan K-take it veggie, a także produkty drogeryjne marki Bevola. W nowo otwartych sklepach klienci mogą skorzystać także z kawomatu Kaufland z preferencyjnymi cenami kawy K-to Go, przygotowanej z mielonych ziaren na miejscu.

W dniu otwarcia na klientów czekać będzie wiele atrakcji. Dla odwiedzających przygotowany będzie słodki poczęstunek oraz degustacje różnych grup produktów. Osoby zainteresowane korzystaniem z dodatkowych promocji będą miały możliwość dokonania rejestracji karty PAYBACK przy specjalnym stoisku. Będzie to także doskonała okazja, aby poznać i dowiedzieć się więcej o bogatej ofercie produktowej marek własnych sieci Kaufland, jak również wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody rzeczowe oraz karty podarunkowe.

W pierwszym tygodniu działania marketów na klientów czekają specjalne promocje. Przy zakupach za minimum 100 zł klienci mogą otrzymać dodatkowo bon o wartości 10 zł. Szczegółowy regulamin akcji promocyjnej dostępny jest na stronie www.kaufland.pl/10zl. Dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie, przygotowana została specjalna oferta. Produkty marek własnych K-BIO, K-Classic bez laktozy, K-free (produkty bezglutenowe) i K-take it veggie (produkty wegańskie i wegetariańskie) w dniach 21 – 27 lutego w nowo otwartych marketach będzie można kupić za połowę ceny. Więcej informacji na temat dostępnych promocji znajduje się w specjalnych gazetkach promocyjnych, które można otrzymać w sklepach.

Markety w Gliwicach i Nowym Sączu czynne będą od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8:00-21:00.

 
 

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication