Trwa wczytywanie danych

Pierwszy market Kaufland w Lublinie

Wrocław, 14 lutego 2019 roku

Już 14 lutego br. otwarty zostanie pierwszy market Kaufland w Lublinie. Sklep zlokalizowany jest przy ul. Droga Męczenników Majdanka. Tego dnia oprócz standardowo bogatej oferty sieci, na którą składa się ponad piętnaście tysięcy różnych produktów, na klientów czekać będą dodatkowe atrakcje i promocje.

Nowy Kaufland w dzielnicy Bronowice będzie już 210 obiektem sieci w Polsce. Powierzchnia sprzedażowa marketu wynosi ok. 2 000 m2. Sklep wyróżnia się szeroką i zróżnicowaną ofertą. Klienci znajdą w nim ponad 15 000 produktów, w tym artykuły świeże – owoce

i warzywa, pieczywo prosto z pieca, kurczaka z grilla oraz mięso, sery i wędliny dostępne zarówno przy ladzie, jak i w części samoobsługowej. To wszystko uzupełnia szeroka oferta artykułów przemysłowych, m.in. tekstyliów, kosmetyków, artykułów dziecięcych, AGD oraz RTV. Klienci mogą skorzystać także z kawomatu Kaufland z preferencyjnymi cenami kawy
K-to Go, przygotowanej z mielonych ziaren na miejscu.

W sklepie można połączyć się z darmową siecią Wi-Fi. Poruszanie się po obiekcie ułatwia intuicyjny system prowadzenia klienta oparty na identyfikacji kolorystycznej i graficznej spójny z oznaczeniami stosowanymi w gazetkach reklamowych sieci. Komfort podczas zakupów klientom zapewniają szerokie, bezkolizyjne alejki i niskie regały ułatwiające zdjęcie towaru z półki. W pasażu dostępna będzie także piekarnia-cukiernia z funkcją bistro i kawiarnią, w której klienci mogą zamówić między innymi kawę, kanapki, pizzę wypiekaną na miejscu, a także lody.

W dniu otwarcia na klientów czekać będzie wiele atrakcji. Dla odwiedzających przygotowany będzie słodki poczęstunek oraz degustacje różnych grup produktów. Osoby zainteresowane korzystaniem z dodatkowych promocji będą miały możliwość dokonania rejestracji karty PAYBACK przy specjalnym stoisku. Będzie to także doskonała okazja, aby poznać i dowiedzieć się więcej o bogatej ofercie produktowej marek własnych sieci Kaufland, jak również wziąć udział w konkursie i wygrać nagrody rzeczowe oraz karty podarunkowe.

W pierwszym tygodniu działania lubelskiego marketu na klientów czekają specjalne promocje. Przy zakupach za minimum 100 zł klienci mogą otrzymać dodatkowo bon o wartości 10 zł. Szczegółowy regulamin akcji promocyjnej dostępny jest na stronie www.kaufland.pl/10zl. Dla wszystkich, którzy dbają o zdrowie, przygotowana została specjalna oferta. Produkty marek własnych K-BIO, K-Classic bez laktozy, K-free (produkty bezglutenowe) i K-take it veggie (produkty wegańskie i wegetariańskie) w dniach 14 – 20 lutego w nowo otwartym markecie będzie można kupić za połowę ceny. Więcej informacji na temat dostępnych promocji znajduje się w specjalnej gazetce promocyjnej, którą można otrzymać w sklepie.

Sklep w Lublinie czynny będzie od poniedziałku do soboty w godzinach 7:00-22:00 oraz w niedziele handlowe w godzinach 8:00-21:00.

 
 
 

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication