Trwa wczytywanie danych

Myślisz o karierze w handlu? Zapraszamy na Dni Kariery 2019!

Wrocław, 13 marca 2019 roku

Sieć Kaufland po raz kolejny zaprasza studentów i absolwentów uczelni na Dni Kariery AIESEC, które odbędą się w największych miastach w Polsce. Podczas spotkań uczestnicy będą mogli porozmawiać z ekspertami znającymi branżę handlową od podszewki. To doskonała okazja, aby poznać jej specyfikę oraz zdobyć cenne doświadczenie.

Kaufland jest głównym partnerem Dni Kariery wydarzenia organizowanego przez AIESEC, jedną z największych międzynarodowych organizacji studenckich. W tym roku targi pracy, praktyk i staży studenckich zaplanowano w dziewięciu miastach w całej Polsce, w tym w Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach czy Poznaniu.

Dni Kariery cieszą się ogromnym zainteresowaniem uczestników już od wielu lat. To doskonała okazja do tego, aby zaplanować swoją ścieżkę kariery i postawić pierwsze kroki w życiu zawodowym. Niezmiernie cieszy nas fakt, iż coraz więcej młodych talentów planuje związać swoją przyszłość z branżą handlową. Podczas pierwszego tegorocznego spotkania w Łodzi nasze stoisko odwiedziło blisko 500 kandydatów zainteresowanych rozwojem w sieci Kaufland – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland.

Ogólnopolskie targi Dni Kariery są okazją zarówno dla przyszłych pracowników, jak i pracodawców, którzy mają sposobność poznać wzajemne oczekiwania i możliwości współpracy. Na stoisku sieci Kaufland studenci i absolwenci uczelni mają szansę m.in. porozmawiać ze specjalistami, którzy na co dzień działają w branży handlowej i dowiedzieć się, jak wyglądała ich początkowa kariera, poznać ich doświadczenie, a także specyfikę samego handlu.

Nasza sieć to dynamicznie rozwijający się pracodawca na polskim rynku. Oferujemy nie tylko pracę w sprzedaży, ale także w obszarach takich jak logistyka, sprzedaż, nieruchomości, finanse, księgowość, IT, zakup, marketing, a także HR. Na Dniach Kariery poszukujemy talentów – młodych, energicznych i otwartych ludzi, którzy chcą się rozwijać razem z nami. W ubiegłych latach  uzyskaliśmy setki aplikacji, z czego kilkadziesiąt osób dołączyło do naszego zespołu – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland.

Oprócz tradycyjnego stoiska, Kaufland jako główny partner wydarzenia, przygotował także specjalną strefę relaksu. Goście mogą w niej odpocząć, poczęstować się świeżymi owocami, wziąć udział w różnych konkursach, a także porozmawiać z rekruterem w swobodnej atmosferze.

Dni Kariery to nie jedyna okazja do poznania specyfiki pracy w międzynarodowej sieci handlowej. Kaufland od wielu lat oferuje stażowy Program Absolwent, w który targi doskonale się wpisują – oferując możliwość odbycia rocznego stażu zarówno w centrali firmy, jak i w marketach na terenie całego kraju. Na targach odwiedzający mogą także dowiedzieć się o ofercie praktyk letnich, trwających od jednego do trzech miesięcy. Dzięki temu osoby chcące łączyć naukę z pierwszymi zawodowymi doświadczeniami, mogą rozwijać swoje umiejętności niemalże we wszystkich obszarach działalności firmy. Więcej informacji na stronie www.kariera.kaufland.pl.

Dni Kariery AIESEC 2019 – terminy kolejnych wydarzeń:

·         Warszawa – 12-13 marca – Szkoła Główna Handlowa

·         Gdańsk – 14 marca – Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego

·         Lublin – 19 marca –  Lubelskie Centrum Konferencyjne

·         Toruń – 21 marca –  Aula Uniwersytetu Mikołaja Kopernika

·         Kraków – 26 marca –  Pawilon Sportowo-Dydaktyczny Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie

·         Wrocław – 28 marca –  Wrocławskie Centrum Kongresowe

·         Katowice – 2 kwietnia –  Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach

·         Poznań – 4 kwietnia –  Międzynarodowe Targi Poznańskie Hala nr 6

Targi pracy, praktyk i staży Dni Kariery odbywają się w godzinach 9:00– 16:00.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication