Trwa wczytywanie danych

Świętuj z nami rok produktów pielęgnacyjnych bevola!

Wrocław, 13 czerwca 2019 r.

Jak wskazują badania przeprowadzone przez SW Research pn. ”Człowiek pod ochroną”, aż 86% Polaków deklaruje, że kupuje produkty naturalne i ekologiczne. Ponad połowa z nas zwraca uwagę przede wszystkim na ich skład, a dopiero później na cenę czy pochodzenie produktu. To przekłada się na nasze decyzje zakupowe – od żywności po kosmetyki.

Zaufaj naturze

Moda na życie w zgodzie z naturą nie omija sfery kosmetyków. Wybierając kremy, szampony czy odżywki, uważnie przyglądamy się etykietom. Produkty oparte na naturalnych składnikach cieszą się dużą popularnością. Zwrot ku naturze w świecie kosmetyków dostrzegła sieć marketów Kaufland, która przed rokiem wprowadziła do swojej oferty markę własną bevola, a jej pojawieniu się na rynku towarzyszyła kampania „Lubię siebie. Dbam o siebie”. Asortyment dostępny obecnie w marketach obejmuje 127 produktów dla całej rodziny, opartych na składnikach pozwalających na odpowiednią higienę oraz pielęgnację ciała, twarzy i włosów. Wśród produktów bevola dla kobiet i mężczyzn można wymienić takie propozycje jak szampony i odżywki do włosów, płyny i żele pod prysznic, dezodoranty czy pasty do zębów. W ofercie Kauflandu można znaleźć także produkty dla dzieci i niemowląt, takie jak niezawierające alkoholu, barwników i substancji odzwierzęcych chusteczki nawilżające czy delikatne, nieszczypiące w oczy, zawierające pielęgnacyjny pantenol i witaminę B3 szampony, których bezpieczeństwo potwierdzono testami dermatologicznymi.

Bogata oferta dla całej rodziny

W aktualnej ofercie sieci Kaufland znajdziemy takie produkty marki bevola jak żele pod prysznic i mydła w płynie, płatki kosmetyczne, pianki i maszynki do golenia, tampony i wkładki higieniczne, lakiery do włosów, a także liczne kremy: na dzień i na noc, przeciwzmarszczkowe i regeneracyjne. Asortyment obejmuje również liczne artykuły dla najmłodszych, takie jak pasty do zębów dla dzieci o smaku miętowym lub jagodowym, chusteczki nawilżane, szampony i płyny do kąpieli 2 w 1, czy łagodne żele do mycia.

Atrakcyjny skład i cena

Po roku od debiutu marki bevola na polskim rynku największą popularnością wśród klientów cieszą się jej produkty do pielęgnacji ciała, środki higieniczne dedykowane kobietom czy pieluszki i nawilżane chusteczki dla najmłodszych. Ich sukces tkwi w wysokiej klasy składnikach. To m.in. zawarty w kremach, redukujący głębokość zmarszczek koenzym Q10 czy odbudowujący nawilżenie skóry kwas duo-hialuronowy. Na etykietach można znaleźć także regenerujące i odżywiające skórę masło shea, które jest źródłem witamin A oraz E i łagodzi podrażnienia. Składnikiem produktów jest również chroniący przed czynnikami zewnętrznymi, a także doskonale sprawdzający się przy pielęgnacji skóry i włosów olejek makadamia. Otrzymuje się go z orzechów drzewa makadamia, rosnących w Australii i na Hawajach.

 

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication