Trwa wczytywanie danych

Nowy wymiar komunikacji w sklepach Kaufland

Wrocław, 30 lipca 2019 r.

W sklepach Kaufland instalowane są nowoczesne nośniki informacyjne - Digital Signage. Nowe ekrany umożliwiają personalizowanie reklam i informacji kierowanych do klientów. Wyświetlacze dostępne są już w 41 lokalizacjach i będą wdrażane w kolejnych marketach.

Nowoczesne ekrany Digital Signage stanowią doskonałe uzupełnienie wykorzystywanych do tej pory nośników informacji. Umożliwiają przede wszystkim spersonalizowanie reklamy i informacji oraz dopasowanie jej do potrzeb naszej sieci, danego regionu, czy nawet pojedynczego marketu. Wyświetlane elementy mogą być także dostosowane do miejsca, w którym umieszczony jest dany ekran. Przed wejściem klienci będą mogli z łatwością zapoznać się z aktualną ofertą sieci oraz obejrzeć najnowsze kampanie reklamowe. W dalszej części marketu rozlokowanych będzie około 20 kolejnych ekranów przybliżających ofertę pobliskich regałów, zaś opuszczając market znajdziemy wyświetlacz z ofertą na nadchodzący tydzień.

Ekrany Digital Signage otwierają przed naszą firmą zupełnie nowe możliwości komunikacji z klientami. Dzięki nim nie tylko możemy dopasować informacje do danego marketu, ale też do konkretnego miejsca w sklepie, w którym wyświetlacz zostanie zamontowany. Nowe rozwiązanie gwarantuje nam atrakcyjną wizualnie, a także co dla nas szczególnie ważne - przyjazną dla środowiska formę – komentuje Justyna Przybylska, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej sieci Kaufland Polska.

Ekrany są wdrażane po pozytywnym zakończeniu testów. Pierwsze z nich zostały zamontowane na przełomie sierpnia i września 2018 r. w dwóch pilotażowych sklepach w Zabrzu i Tarnowie. W tej chwili ekrany są już dostępne w ponad 40 sklepach sieci Kaufland, w tym we Wrocławiu, Krakowie, Lublinie czy też w Piasecznie pod Warszawą.

Do końca roku planujemy wdrożyć to rozwiązanie w kolejnych naszych lokalizacjach. Docelowo ekrany Digital Signage dostępne będą we wszystkich marketach Kaufland – dodaje Justyna Przybylska.

Aktualnie to rozwiązanie dostępne jest w następujących placówkach:

 1. Będzin
 2. Biała Podlaska
 3. Białystok
 4. Bielsko Biała
 5. Chojnice
 6. Cieszyn
 7. Gdynia II
 8. Gliwice
 9. Głogów
 10. Grudziądz
 11. Hajnówka
 12. Jabłonna
 13. Jarosław
 14. Konin
 15. Kraków
 16. Kwidzyn
 17. Legnica
 18. Lubin
 19. Lublin Bronowice
 20. Łomża
 21. Myślenice
 22. Nowy Sącz
 23. Opoczno
 24. Piaseczno
 25. Piekary Śląskie
 26. Płock
 27. Racibórz
 28. Siemianowice Śląskie
 29. Sieradz
 30. Sosnowiec
 31. Stare Stawy
 32. Tarnów
 33. Tczew
 34. Tomaszów Mazowiecki 1
 35. Wałbrzych
 36. Wejherowo
 37. Włocławek
 38. Wołomin
 39. Wrocław
 40. Zabrze
 41. Żary

 

 

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication