Trwa wczytywanie danych

Choinki już dostępne w sieci Kaufland

Wrocław, 2 grudnia 2019 r.

Początek grudnia to dobry moment na przygotowanie pierwszych świątecznych dekoracji. W domach nie może zabraknąć zapachu świeżej choinki – symbolu Świąt Bożego Narodzenia. We wszystkich sklepach Kaufland już od 2 grudnia dostępne są różne drzewka iglaste.

We wszystkich marketach sieci Kaufland właśnie rozpoczęła się sprzedaż świeżych choinek. Już od 2 grudnia w sklepach dostępne są dwa rodzaje drzewek: świerki i jodły z polskich upraw.

·         Świerk srebrny (kłujący) o wysokości ok. 100-120 cm za 39,99 zł.

Drzewko cechuje duża wytrzymałość i odporność na warunki panujące w mieszkaniu, wyróżnia się srebrzystą barwą igieł. Warto zapewnić mu słoneczne stanowisko, by jak najdłużej zachowało igły.

·         Jodła kaukaska o wysokości ok. 80-100 cm za 39,99 zł.

Jodła kaukaska ma miękkie, niekłujące igły, które po roztarciu wydzielają charakterystyczny, lekko cytrusowy zapach. Przy odpowiedniej pielęgnacji, nie traci igieł w warunkach domowych i może stanowić ozdobę przez wiele tygodni.

 

Obie propozycje dostępne są we wszystkich marketach sieci Kaufland do wyczerpania zapasów, w terminie od 2 do 4 grudnia 2019 r.

Kolejne świąteczne drzewka pojawią się w ofercie od 9 grudnia 2019 r. i będą dostępne w sprzedaży zewnętrznej do 23 grudnia przy wszystkich marketach sieci Kaufland, z wyłączeniem marketu w Przemyślu. Punkty, gdzie będzie prowadzona sprzedaż choinek przez zewnętrznych partnerów sieci będą czynne w godzinach 8:00 – 20:00. Będzie można wtedy kupić w atrakcyjnych cenach świerki w donicy o wysokości ok. 100-150 cm (promocja w terminie od 9 do 11 grudnia 2019 r.) i jodły kaukaskie o wysokości ok. 150-200 cm (promocja w terminie od 12 do 18 grudnia 2019 r.).

Więcej informacji o aktualnej ofercie choinek, a także innych dekoracji świątecznych można znaleźć na stronie www.kaufland.pl oraz w aktualnej gazetce sieci Kaufland.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication