Trwa wczytywanie danych

Kaufland zastępuje Tesco i otwiera 3 sklepy jednego dnia

Wrocław, 14 maja 2020 r.

14 maja br. Kaufland otworzył swoje sklepy w trzech kolejnych lokalizacjach, w których dotychczas mieściło się Tesco. Klienci mogą liczyć na duży wybór produktów, a także atrakcyjne oferty i promocje.

Kaufland nie zwalnia zapowiadanego tempa ekspansji. Dzisiaj sieć powiększyła się o trzy kolejne markety – w Warszawie przy ul. Fieldorfa, we Wrocławiu przy ul. Długiej i w Lublinie przy ul. Orkana. Dzięki temu Kaufland w Polsce liczy już 223 placówki. Wszystkie sklepy znajdują się w miejscach dotychczas zajmowanych przez Tesco, podobnie jak otwarte w marcu i lutym markety w Ostrołęce w Galerii Bursztynowej, w Gdańsku w Galerii Chełm, w Krakowie przy ul. Wielickiej i w Warszawie przy ul. Stalowej.

Nowo otwarte sklepy przeszły modernizacje i został dostosowane do konceptu znanego z innych obiektów Kaufland. Dla przykładu − by ułatwić klientom zakupy, alejki z poszczególnymi kategoriami produktów oznaczono ikonami spójnymi z gazetką promocyjną. Ponadto osoby dokonujące zakupów będę mogły korzystać z sieci Wi-Fi.

Na klientów już od dzisiaj czeka szeroka oferta obejmująca kilkanaście tysięcy artykułów, w tym artykułów świeżych – m.in. owoców, warzyw oraz produktów z lady obsługowej, gdzie klienci mogą kupić mięso, sery czy wędliny. W marketach dostępne są także liczne produkty regionalne oraz produkty marek własnych sieci, np. K-Classic. Dla klientów przygotowano także specjalną Strefę Okazji z ofertą produktów przemysłowych w atrakcyjnych cenach. W związku z otwarciem sklepów sieć przeprowadza również specjalne promocje. Każdy, kto podczas zakupów w nowo otwartych marketach odbierze kartę Payback i do 14.06 zarejestruje ją oraz zrobi zakupy z kartą, będzie mógł odebrać 5 zł w punktach na kolejne zakupy.

Sklepy Kaufland przy ul. Orkana w Lublinie, przy ul. Fieldorfa w Warszawie oraz przy ul. Długiej we Wrocławiu są czynne od poniedziałku do soboty w godzinach 6:00-23:00.

Serdecznie zapraszamy!

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication