Trwa wczytywanie danych

W Kaufland „Okazje nie śpią” – już w ten piątek niezwykła noc promocji

Wrocław, 28 maja 2020 r.

Już 29 maja br. na klientów wrocławskich sklepów Kaufland czekają wyjątkowe okazje. W nocy z piątku na sobotę sieć organizuje promocję „Okazje nie śpią”, w ramach której będzie można kupić wybrane produkty dla dzieci, produkty spożywcze i przemysłowe w specjalnych cenach.

Na łowców zakupowych okazji czeka wyjątkowa noc. Już w ten piątek wrocławskie sklepy Kaufland będą otwarte o kilka godzin dłużej, bo aż do godz. 2:00. Ma to związek z promocją „Okazje nie śpią”, w ramach której od godz. 22:00 wybrany asortyment będzie dostępny w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

Klienci sklepów Kaufland przy ul. Sieradzkiej, Bardzkiej, Legnickiej, Jana Długosza oraz Długiej we Wrocławiu w czasie tzw. białej nocy będą mogli kupić m.in. pieluchy dla dzieci a także różne rodzaje proszków do prania o 25% taniej. Na ogrodników czeka z kolei aż 50-procentowa obniżka na artykuły i kwiaty ogrodowe. Rabatem będą objęte także wybrane artykuły spożywcze – m.in. olej rzepakowy Wielkopolski (5 litrów; 10,00 zł zamiast 17,55 zł), czy kawa rozpuszczalna Nescafe Sensazione Creme (200 g; 10,00 zł zamiast 19,99 zł) – w obu przypadkach cena promocyjna obowiązuje przy kupnie maksymalnie 5 sztuk na osobę.

Serdecznie zapraszamy!

Akcja promocyjna Kaufland „Okazje nie śpią”
29/30 maja 2020 r.
Od godz. 22:00 do godz. 2:00

Sklepy Kaufland biorące udział w akcji:

•    ul. Sieradzka 7, Wrocław
•    ul. Bardzka 1A, Wrocław
•    ul. Jana Długosza 74, Wrocław
•    ul. Legnicka 62A, Wrocław
•    ul. Długa 37/47, Wrocław

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication