Trwa wczytywanie danych

„Lato Pełne Nagród” – wakacyjna loteria sieci Kaufland i Payback

Wrocław, 9 lipca 2020 r.

Ponad 30 mln złotych zaoszczędzili do tej pory klienci sklepów Kaufland robiący zakupy z  kartą Payback. W ciągu 2 lat funkcjonowania Programu w marketach sieci skorzystało z niego prawie 7 mln użytkowników. Od dziś okazując kartę PAYBACK podczas zakupów, będzie można także wygrać atrakcyjne nagrody – dzięki specjalnej loterii przygotowanej przez obie firmy.

Kaufland i PAYBACK współpracują od kwietnia 2018 roku. Licząca już 224 sklepy sieć handlowa zaangażowała się w multipartnerski Program, chcąc zapewnić swoim klientom dostęp do korzyści. Jak wynika ze statystyk Kauflandu, Program cieszy się niesłabnącą popularnością wśród osób odwiedzających sklepy.

Od momentu wprowadzenia Programu w naszych marketach zakupy z kartą PAYBACK zrobiło  prawie 7 mln klientów. Ponad  5 mln z tych kart zostało wydanych w sklepach naszej sieci. To pokazuje, że prosty, a zarazem atrakcyjny pod względem benefitów Program doskonale wpisał się w oczekiwania kupujących. Klienci mogą zbierać punkty podczas każdych zakupów, a następnie wykorzystać je wg swoich potrzeb. W naszych sklepach szczególną popularnością cieszy się możliwość płatności punktami za kolejne zakupy, która przekłada się na realną korzyść finansową – mówi Norbert Czyżewski, dyrektor pionu CRM w sieci Kaufland.

Milionowe oszczędności

Atutem Programu są realne oszczędności. Klienci mogą obniżyć koszt zakupów, „wymieniając” zgromadzone punkty na złotówki – każde  100 punktów to  1 zł. Jak wynika ze statystyk sieci, od momentu wprowadzenia Programu PAYBACK klienci Kaufland oszczędzili dzięki zgromadzonym punktom aż 30 mln złotych. Oprócz możliwości płatności punktami za zakupy w sklepach Kaufland i u partnerów Programu właściciele kart PAYBACK mogą wykorzystać je m.in.  na atrakcyjne nagrody rzeczowe , vouchery i karty podarunkowe, a nawet wesprzeć nimi program dożywiania dzieci  PAJACYK. Punkty można zbierać w 2 000 miejsc w tym 250 sklepach online.Wykaz partnerów, a także szczegółowe informacje na temat Programu PAYBACK w Kaufland można znaleźć na stronie internetowej Kaufland.pl/PAYBACK.pl

Lato pełne nagród i promocji

W lipcu klienci robiący zakupy z kartą PAYBACK  w Kauflandzie , oprócz zbierania punktów za zakupy, mają szansę zdobyć atrakcyjne nagrody.  Już w czwartek 9 lipca br. w sklepach Kaufland rusza specjalna, organizowana wspólnie z PAYBACK loteria „Lato Pełne Nagród”. By wziąć w niej udział i otrzymać los, wystarczy zrobić zakupy z kartą. W każdym losie kryje się nagroda gwarantowana – kupony na zakupy w sklepach Kaufland oraz tankowanie na stacjach bp Polska. Ponadto w loterii do wygrania jest ponad tysiąc nagród , a wśród nich m.in. wysokiej klasy samochody osobowe BMW serii 3, kilkaset kart podarunkowych na zakupy w sklepach Kaufland oraz karty paliwowe do wykorzystania na stacji bp i tysiące punktów PAYBACK. Letnia loteria Kaufland i PAYBACK potrwa do 29 lipca br.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication