Trwa wczytywanie danych

Kaufland rozwija markę K-Stąd Takie Dobre! – polski karp na tacce w czasowej ofercie sieci

Wrocław, 19 października 2020 r.

Kaufland rozszerza ofertę rybną i wprowadza do sprzedaży świeży płat z karpia marki własnej K-Stąd Takie Dobre!. Produkt będzie dostępny czasowo i w promocyjnej cenie.

Marka Kaufland K-Stąd Takie Dobre! powstała z myślą o przywiązaniu konsumentów do polskiej tradycji kulinarnej i obejmuje produkty pochodzące od sprawdzonych, rodzimych producentów.

Asortyment marki, obejmujący już ponad 150 pozycji, powiększył się w ostatnim czasie o płat ze świeżego karpia pochodzącego wyłącznie z polskich hodowli. Ryba, która od lat gości na polskich stołach, będzie dostępna w ofercie Kaufland czasowo – tym razem przez tydzień i w okazyjnej cenie (2,99 zł za 100 g).

Karp K-Stąd Takie Dobre! ponownie pojawi się w ofercie Kaufland w listopadzie i będzie dostępny do końca grudnia br. W sprzedaży będzie wówczas nie tylko płat tej ryby, ale również tuszki, dzwonko oraz filet. Zgodnie z deklaracją od tego roku sieć nie prowadzi sprzedaży żywego karpia, jednocześnie rozwijając asortyment rybny dostępny w strefie samoobsługowej.  

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication