Trwa wczytywanie danych

Kaufland otwiera swój pierwszy w sklep w Katowicach

Wrocław, 28 października 2020 r.

Już 29 października br. przy ul. Brynowskiej w Katowicach zostanie otwarty nowy sklep Kaufland – pierwszy w stolicy Górnego Śląska oraz 225. obiekt w Polsce. Klienci już od pierwszego dnia będą mogli skorzystać z atrakcyjnych promocji, a także z dostawy zakupów bezpośrednio do domu.

Klienci katowickiego marketu będą mogli wybierać spośród kilkunastu tysięcy produktów, w tym m.in. owoców i warzyw, mięsa i wędlin, serów czy produktów mlecznych. Wybrany asortyment będzie dostępny także przy ladzie z obsługą, gdzie będzie można skorzystać z fachowej porady personelu. Oferta sklepu Kaufland poza produktami spożywczymi obejmuje także produkty higieniczne, artykuły gospodarstwa domowego czy tekstylia.

Zmotoryzowani klienci marketu będą mogli skorzystać z wygodnego parkingu na ok. 150 miejsc, a w samym sklepie z licznych usług i udogodnień. Obiekt wyposażono m.in. w kasy samoobsługowe. W sklepie będzie można także odbierać i nadawać przesyłki DHL Parcel. Znajdziemy w nim również butelkomat, do którego klienci będą mogli oddawać kaucjowane butelki  i w ten sposób otrzymać bon do wykorzystania w sieci Kaufland. Podczas wizyty w sklepie będzie można także korzystać z bezpłatnej sieci Wi-Fi.

Mieszkańców Katowic z pewnością ucieszy możliwość zakupów online z dostawą do domu. Usługa będzie realizowana od poniedziałku do soboty włącznie, w godzinach od 8:00 do 23:00. By zrobić zakupy w ten sposób, należy skorzystać z serwisu everli.pl lub aplikacji mobilnej Everli, dostępnej w Google Play oraz App Store. Po wejściu na platformę z dostępnych opcji wystarczy wybrać sklep Kaufland, by zamawiać produkty z dostawą do domu.   

Sklep przy ul. Brynowskiej w Katowicach będzie czynny od poniedziałku do soboty w godz. 6:00 do godz. 23:00.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication