Trwa wczytywanie danych

Prezenty dla całej rodziny

Wrocław, 14 grudnia 2020 r.

Bez czego nie wyobrażamy sobie Świąt Bożego Narodzenia? Bez wspólnego ubierania choinki, bez pieczenia pierniczków, a także bez wzajemnego obdarowywania się upominkami. Jak pokazuje badanie, w 2020 roku wydatki na święta będą co prawda o 29 proc. niższe niż w roku ubiegłym, jednak Polacy nie zamierzają  oszczędzać na prezentach. Szacuje się, że będą stanowiły one ponad 50 proc. wartości tegorocznego koszyka[1]. W odpowiedzi na potrzeby klientów w sklepach Kaufland, jak co roku, znajdziemy propozycje upominków dla całej rodziny w atrakcyjnych cenach.

Co dla najmłodszych członków rodziny?

Ponadczasowe, rozwijające wyobraźnie, a także w pełni bezpieczne dla maluchów – drewniane zabawki. To już nie tylko klocki, ale również puzzle, kolejki i inne zestawy, które pozwolą dziecku zamienić się w konduktora, kucharza czy ekspedientkę. Taka zabawa to nie tylko pole do rozwoju wyobraźni, ale także ćwiczenia motoryki czy koordynacji ruchowej, szczególnie ważnej w rozwoju pociechy. Przy wyborze prezentów dla dzieci warto zwrócić uwagę także na wszelkiego rodzaju kostki edukacyjne, które pozwalają maluchowi przekładać elementy zabawki, dopasowywać kształty i rozpoznawać kolory. W ten sposób rozwój dziecka idzie w parze z dobrą zabawą.

Dla nieco starszych maluchów, pasjonujących się wszelkimi jeżdżącymi czy latającymi pojazdami, którym największą radość sprawia „prowadzenie” auta na kolanach rodziców, sprawdzą się samochodowe akcesoria do zabawy np. tor z wyrzutnią, rampa czy garaż parkingowy.

Ciekawą propozycją są również wszelkiego rodzaju gry planszowe, przy których cała rodzina może spędzać długie, zimowe wieczory. Dla wygimnastykowanych polecamy grę Wygibajtus, miłośnicy odgrywania ról z pewnością sprawdzą się w grze Kalambury, a dla pasjonatów gier zręcznościowych polecamy zestaw 25 gier, które zagwarantują wieczór pełen emocji.

W ofercie zabawek przygotowanej przez Kaufland nie zabrakło również różnego rodzaju lalek z akcesoriami, zestawów dla małych majsterkowiczów czy instrumentów muzycznych.

Świąteczne upominki dla dorosłych

W sklepach Kaufland można znaleźć również wiele propozycji dla starszych członków rodziny. Klasyką są zestawy kosmetyków do makijażu czy pielęgnacji dla kobiet oraz mężczyzn. Każdy kawosz będzie zachwycony z kawiarki, natomiast amatora herbaty ucieszy dzbanek z sitem do parzenia ulubionych mieszanek.  W ofercie znajdziemy również propozycje dla miłośników gotowania, jak blender, gofrownica, naleśnikarka czy robot kuchenny w atrakcyjnych cenach. Osobom, które cenią sobie stylowe dodatki, można podarować np. skórzany portfel, pasek czy rękawiczki. Majsterkowicze ucieszą się z zestawów narzędzi czy innych przydatnych akcesoriów, takich jak opalarki, piły czy ostrzałki.

Klienci sieci Kaufland będą mogli zaopatrzyć się również w choinki. Do 23 grudnia przed marketami odbywa się sprzedaż żywych drzewek, natomiast w sklepach dostępne są także inne ozdoby, które wprowadzą nas w świąteczny nastrój.

Nie tylko zakupy

Atrakcyjne oferty produktowe to nie wszystko, co nas czeka w sklepach Kaufland. Obecnie trwa loteria „Świąteczne odliczanie” skierowana do posiadaczy karty PAYBACK, w której każdego dnia do wygrania jest jedna z 24 nagród. Wystarczy zrobić zakupy za min. 50 zł z zarejestrowaną kartą PAYBACK, zarejestrować paragon i sprawdzić wynik losowania. Szczegóły loterii znajdują się na stronie www.kaufland.pl/kalendarz oraz na stronie organizatora www.smolar.pl.

 

[1] Raport: Zakupy świąteczne 2020, Deloitte Polska

 

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication