Trwa wczytywanie danych

Przepis na udanego sylwestra z najbliższymi

Wrocław, 29 grudnia 2020 r.

W tym roku zabraknie zarówno miejskich imprez sylwestrowych, jak i wystawnych bankietów. W związku z tym większość Polaków powita nowy rok na domówce w gronie kilku osób. Choć sylwester stanowi wyjątkową okazję, badania pokazują, że blisko 35% ankietowanych ogranicza wydatki związane ze spotkaniami towarzyskimi[1]. Sieć Kaufland przygotowała specjalną ofertę, która pozwoli zaopatrzyć się w produkty potrzebne do zorganizowania niezapomnianej imprezy, w korzystnej cenie. Obniżki dotyczą między innymi produktów spożywczych, napojów, fajerwerków oraz dekoracji.

Uczta dla podniebienia, czyli imprezowe menu

Suto zastawiony stół to jeden z nieodłącznych elementów udanej domówki. Ponadczasowymi przekąskami okazują się oczywiście chipsy, paluszki, precelki czy też różnego rodzaju orzeszki lub bakalie. W sylwestrowej ofercie sieci Kaufland znajduje się jednak wiele innych artykułów, które sprawdzą się w imprezowym menu. Warto sięgnąć na przykład po mieszanki tapas, śródziemnomorskie przekąski lub wędliny, owoce morza, sery pleśniowe, oliwki bądź gotowe zestawy sushi. Dzięki szklanym paterom, salaterkom oraz misom każdy produkt znajdzie swoje miejsce, a stół będzie prezentował się estetycznie.

Wspólne przygotowywanie sylwestrowych dań to jednocześnie doskonała atrakcja. Szczególnie dla tych, którzy spędzają ten wyjątkowy wieczór ze swoimi dziećmi. Wystarczy kupić gotowe spody do pizzy lub tortille, aby każdy mógł stworzyć kompozycję na bazie swoich ulubionych składników, nie marnując przy tym wiele czasu w kuchni. Dla wielbicieli azjatyckich smaków rekomendujemy zestaw startowy do sushi zawierający wszystkie akcesoria niezbędne do przygotowania tego przysmaku.

Oferta Kaufland obejmuje także sylwestrowe dekoracje. Z pomocą balonów, rozwijanych gwiazdek, wyrzutni konfetti i girland w każdym domu uda się stworzyć niepowtarzalny klimat. Ciekawą propozycją dla zwolenników zabawy w iście dyskotekowych warunkach jest żarówka LED emitująca wiązki światła w różnych kolorach.

Koniec roku to początek wyprzedaży

Podczas kompletowania sylwestrowej wyprawki w sklepach sieci Kaufland warto zapoznać się z wyprzedażą asortymentu z kategorii non-food. Akcja promocyjna potrwa od 28 grudnia do 5 stycznia. Obniżone ceny produktów rozpoczynają się już od 5 zł. Spośród przecenionych artykułów należy wyróżnić między innymi akcesoria kuchenne, papiernicze i samochodowe, maskotki, domowe tekstylia czy też garnki, patelnie oraz brytfanny.

Chcąc ułatwić swoim klientom zakupy w ostatni dzień roku, Kaufland postanowił wydłużyć pracę marketów. 31 grudnia wszystkie sklepy sieci będą czynne od godz. 6:00 do 19:00, z wyjątkiem marketu w Przemyślu, który będzie otwarty do godz. 18:00.

 

[1] Nowy obraz polskiego konsumenta. Postawy i zachowania Polaków w obliczu pandemii koronawirusa, PwC, 2020

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication