Trwa wczytywanie danych

Rozbij Złote Jajo i wygraj 10 000 punktów PAYBACK. Kaufland przygotował specjalną promocję

Wrocław, 10.03.2021 r.

Aż 10 000 punktów PAYBACK można zdobyć w najnowszym konkursie promocyjnym sieci Kaufland, który rozpocznie się 11 marca i potrwa aż do 3 kwietnia. Warunkiem udziału w promocji jest posiadanie zarejestrowanej karty PAYBACK oraz kupno specjalnie oznaczonych produktów.  To jednak nie wszystko, ponieważ na uczestników programu lojalnościowego czekają również inne atrakcyjne oferty.

W konkursie „Rozbij Złote Jajo i wygraj 10 000 punktów PAYBACK” mogą wziąć udział wszyscy posiadacze zarejestrowanych kart PAYBACK. Warunkiem koniecznym jest aktywowanie w dniach 11.03-3.04 co najmniej jednego kuponu oznaczonego w aplikacji lub na kuponie papierowym jako Złote Jajo. Nagrodę główną, czyli 10 000 punktów PAYBACK, otrzyma aż 2 000 uczestników, którym uda się zgromadzić najwięcej punktów PAYBACK. Standardowo za każde wydane 3 zł przysługuje 1 punkt.

Jeszcze więcej punktów za wybrane produkty

Klienci mogą gromadzić punkty na swoim koncie znacznie szybciej. W aktualnej gazetce promocyjnej Kaufland, przy wielu produktach pojawiły się dodatkowe oznaczenia – kolorowe jajka. Wskazują one artykuły, za które otrzymuje się nawet do 2 000 bonusowych punktów PAYBACK, a także te zwiększające liczbę przysługujących punktów aż dziesięciokrotnie. Innym sposobem na sprawne zbieranie punktów, a tym samym zwiększenie szans na wygraną w konkursie, jest regularne korzystanie z kuponów dostępnych w aplikacji PAYBACK bądź otrzymanych wraz z paragonem za zakupy w sklepach Kaufland.

Więcej informacji o konkursie na kaufland.pl/ZLOTEJAJO

Tańsze zakupy z kartą PAYBACK

Dodatkowo Kaufland przygotował dla wszystkich klientów korzystających z zarejestrowanej karty  PAYBACK atrakcyjną ofertę. Wystarczy okazać zarejestrowaną kartę przy kasie, aby uzyskać rabat na wybrane  artykuły. Pełna lista produktów dostępnych w obniżonych cenach znajduje się zawsze w aktualnej gazetce sieci oraz na stronie kaufland.pl. W dniach od 11 do 17 marca użytkownicy zarejestrowanej karty PAYBACK mogą w atrakcyjnej cenie kupić garnki, noże, czy też liczne artykuły spożywcze. W tym samym okresie obowiązuje również promocja na cały asortyment marki Pampers. Użytkownicy kart PAYBACK mogą liczyć na rabat w wysokości 20%.

Maskotki za pół ceny

Sieć przewidziała również akcję promocyjną, która z pewnością zadowoli najmłodszych klientów. Od 11 marca za każde wydane 20 zł podczas zakupów w sieci Kaufland, klienci otrzymują 1 punkt. Za zebrane 6 punktów przysługuje im rabat w wysokości 50% na wybranego Minionka. Wówczas maskotka kosztuje zaledwie 14,99 zł.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication