Trwa wczytywanie danych

Strzel hat-tricka z siecią Kaufland i partnerami PAYBACK

Wrocław, 01 czerwca 2021 r.

Teraz hat-tricka strzelisz nie tylko na boisku. Dzięki zakupom w sklepach Kaufland oraz u innych partnerów można uzyskać dodatkowe punkty i powalczyć o nagrodę główną 333 333 punkty PAYBACK.

Akcja „Strzel hat-tricka z PAYBACK. Zyskaj 333 333 °P” potrwa od 1 do 30 czerwca. Może wziąć w  niej udział każdy zarejestrowany uczestnik programu PAYBACK, który zrobi zakupy u partnerów, w tym również w sklepach Kaufland. Już dwie transakcje mistrzowskimi kuponami gwarantują zdobycie 1000 punktów, a trzecia pozwala wziąć udział w konkursie o nagrodę główną, czyli 333 333 punktów PAYBACK.

Zasady konkursu są proste. Podczas zakupów u trzech partnerów (w tym przynajmniej dwóch  stacjonarnych) należy wykorzystać mistrzowskie kupony, a następnie odpowiedzieć na pytanie w aplikacji PAYBACK.  Szansą na strzelenie hat-tricka, czyli nagrody głównej, jest udzielenie najbardziej kreatywnej odpowiedzi. Warto stanąć w szranki, ponieważ jury konkursowe wybierze aż 33 laureatów.

Obok sieci Kaufland partnerami stacjonarnymi akcji są również: stacje paliw BP, CUK Ubezpieczenia, PSB Mrówka, a także MAXI ZOO. Zakupy w ramach akcji można robić również u partnerów internetowych: na Allegro, w sklepie internetowym Decathlon, na stronie eobuwie.pl, na AliExpress, w sklepie internetowym EMPIKu, a także w sklepie H&M oraz Neonet. Szczegółowe regulaminy promocji i konkursu „Strzel hat-tricka z PAYBACK. Zyskaj 333 333 °P” dostępne są na stronie PAYBACK pod adresem: www.payback.pl/mistrzowie.

 

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication