Trwa wczytywanie danych

Kaufland zachęca do grillowania i zdobycia dodatkowych punktów Payback

Wrocław, 6 maja 2022 r.

W sezonie grillowym Kaufland zadbał nie tylko o szeroki asortyment, ale także dodatkowe korzyści dla miłośników plenerowych spotkań. Od 5 maja w sklepach sieci trwa akcja „Wygrilluj kupon WOW!”, dzięki której użytkownicy aplikacji Payback mogą zdobyć kupon o wartości 2500 punktów.

Aby podjąć wyzwanie „Wygrilluj kupon WOW!” wystarczy mieć zarejestrowaną kartę PAYBACK oraz aktywną aplikację. Dokonując cztery razy zakupów w sklepie Kaufland za minimum 150 zł, w tym kupując świeże mięso lub świeżą rybę z lady bądź stoiska samoobsługowego, klient otrzyma „kupon WOW”, który stanowi równowartość 25 zł w punktach do zdobycia podczas kolejnych zakupów za min. 50 zł Postępy w wyzwaniu można śledzić w bardzo prosty sposób – każdy zakup spełniający podane warunki będzie widoczny jako wirtualna naklejka w aplikacji PAYBACK. Akcja trwa od 5 maja do 1 czerwca. Szczegółowy regulamin akcji dostępny jest na stronie: kaufland.pl/PAYBACK.

Lady i stosika samoobsługowe

W każdym sklepie Kaufland klienci mogą nabyć produkty na grilla, zarówno na stoisku samoobsługowym, jak i przy ladzie z produktami świeżymi, gdzie pracownicy porcjują i pakują produkty wg potrzeb klienta. Kaufland jest jedyną siecią handlową w Polsce, która w wybranych sklepach wyposażonych w ladę rybną oferuje świeże ryby z certyfikatem MSC gwarantującym zrównoważone pochodzenie produktów. Można je nabyć placówkach sieci we Wrocławiu (ul. Legnicka), Krakowie (os. Kombatantów), Warszawie (ul. Fieldorfa) oraz Szczecinie (ul. Krygiera).  

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication