Materiały prasowe

Kaufland w Galerii Chełm otwarty do końca roku – obiekt czeka modernizacja

Galeria Chełm przy ul. Cienistej 30 w Gdańsku i zlokalizowany w niej sklep Kaufland pozostaną otwarte do końca 2024 r. Od stycznia 2025 r. sieć wspólnie z właścicielem obiektu – firmą Snowfinch – będzie pracować nad stworzeniem jeszcze bardziej funkcjonalnego i przyjaznego miejsca dla klientów.

Kaufland

Rapowe hity Kaufland zdobywają kolejne nagrody

Połączenie działań komunikacyjnych Kaufland z pasją jednego z pracowników zostało nie tylko pozytywnie odebrane przez internautów, ale także docenione przez ekspertów HR i employer brandingu. Utwór „Balon” został wyróżniony w tegorocznej edycji Konkursu OLX Liderzy Rekrutacji, a sami odbiorcy okrzyknęli go mianem „bangera”. Klip jest autorską wariacją na temat całego obszaru działalności firmy Kaufland, a także podkreśleniem rangi wszystkich pracowników sieci.

Materiały prasowe Kaufland

Kaufland nauczy dzieci, jak nie marnować jedzenia

Kaufland startuje z kolejną odsłoną autorskiego programu edukacyjnego „Eko od dziecka – nie marnuję!” skierowanego do dzieci z klas 1-3. Warsztaty, których tematem przewodnim będzie ochrona środowiska poprzez ograniczenie marnowania żywności, poprowadzą przeszkoleni pracownicy sieci. W poprzedniej edycji programu wzięło udział ponad 600 dzieci.

Informacja prasowa Kaufland

Wycofanie produktu - informacja prasowa

Producent „Banketbakkerij Merba B.V” dla zapewnienia ochrony konsumentom, w ramach działań zapobiegawczych wycofuje ze sprzedaży następujący produkt: K-Classic Ciastka z podwójną czekoladą 200 g.

Materiały prasowe Kaufland

Klienci oszczędzają z Kaufland Card już prawie rok

Tysiące niespodzianek dla klientów: kart podarunkowych na zakupy w sklepach Kaufland i u partnerów sieci, karty paliwowe, a także trzy nagrody główne w postaci aut Škoda Octavia Combi – to pula nagród w loterii przygotowanej przez sieć z okazji pierwszej rocznicy wprowadzenia programu lojalnościowego Kaufland Card.

Materiały prasowe Kaufland

Kaufland przyspiesza rozwój K-Scan

W styczniu br. na liście marketów Kaufland oferujących to innowacyjne rozwiązanie K-Scan pojawiło się aż trzynaście nowych lokalizacji. W całej Polsce jest ich już 58.

Materiały prasowe Kaufland

Kaufland rozwija asortyment marki własnej K-Bio

Kaufland rozszerza asortyment marki własnej K-Bio o produkty dla niemowląt i małych dzieci. Musy, przeciery, kaszki i gotowe dania obiadowe w słoiczkach zostały wyprodukowane z ekologicznych składników. Kilkadziesiąt nowych produktów znajduje się w stałej ofercie sklepów Kaufland w całej Polsce.

Więcej informacji prasowych

Kontakt dla mediów

38 Content Communication
Paulina Wróbel
Justyna Kalinowska

nr. tel. +48 502 457 549 lub +48 512 084 442
biuro.prasowe@kaufland.pl