Trwa wczytywanie danych

My dla Ciebie

Efektywność, dynamika i uczciwość – to cechy, które kształtują nasze działania. Od bieżących spraw po radość z zakupów przyszłości – dowiedz się teraz, w których obszarach jesteśmy najlepsi i które wciąż dla Ciebie udoskonalamy.  

Przedsiębiorstwo

Od wczoraj do dziś

Sklep Kaufland w mieście

Historia naszej firmy zaczęła się w styczniu 1968 roku. To wtedy w niemieckim mieście Backnang nasze przedsiębiorstwo otworzyło swój pierwszy sklep. Aktualnie Kaufland w ośmiu europejskich krajach prowadzi 1450 marketów i zatrudnia około 148 000 pracowników. Wszędzie jest symbolem wysokiej jakości, szerokiego asortymentu produktów, korzystnych cen oraz łatwych i przyjemnych zakupów – niezależnie od tego, czy znajduje się w Niemczech, Polsce, Czechach, Rumunii, Słowacji, Bułgarii, Chorwacji czy Mołdawii.  

Kaufland na terenie całej Polski prowadzi obecnie 240 marketów i zatrudnia około 15 000 pracowników. Mamy w sprzedaży średnio 15 000 artykułów, w tym produkty spożywcze oraz codziennego użytku. W głównej mierze koncentrujemy się na ofercie produktów świeżych, czyli na warzywach i owocach, nabiale, mięsie, wędlinach, serach i rybach.


Nasz asortyment

Gwarancja różnorodności

Odkryj nasz atrakcyjny asortyment – od produktów znanych marek po artykuły marek własnych. Łącznie oferujemy ponad 15 000 produktów dostępnych w ciągłej sprzedaży i w najlepszych cenach.