Materiały prasowe Kaufland

Kaufland Bieg Kobiet Zawsze Pier(w)si już w najbliższą niedzielę!

Już w najbliższą niedzielę 21 kwietnia w Parku Szczytnickim we Wrocławiu 3200 osób pobiegnie dla zdrowia kobiet. Wydarzeniu towarzyszy hasło “Badam HPV!”, a Kaufland przekaże 5 zł od każdego podstawowego pakietu startowego na cel związany z profilaktyką raka szyjki macicy.

Materiały prasowe Kaufland

Kaufland zachęca klientów do wspólnej akcji sadzenia drzew

Kaufland regularnie udowadnia, że działania na rzecz ochrony klimatu wpisane są w bieżącą działalność firmy. Sieć zainicjowała właśnie kolejną proekologiczną akcję – Czas na las z Kaufland Card, którą poprowadzi z doświadczonym partnerem – Fundacją Aeris Futuro. Inicjatywę będą mogli wspierać sami klienci, aktywując dedykowany kupon Kaufland Card.

Materiały prasowe

Bardziej ekologiczny sklep Kaufland w Lęborku

Market sieci Kaufland w Lęborku przeszedł właśnie znaczącą metamorfozę. Sklep jest teraz bardziej przyjazny dla klientów i środowiska. Powierzchnia handlowa placówki została powiększona o jedną czwartą. Zainstalowano również nowe, energooszczędne lady chłodnicze, a także butelkomat – urządzenie w którym klienci będą mogli zwracać kaucjowane butelki szklane, a wkrótce również plastikowe. Oficjalne zakończenie modernizacji placówki zaplanowano na czwartek 11 kwietnia.

Materiały prasowe Kaufland

Kaufland Marketplace wkracza do Polski i Austrii

Po udanym debiucie w Czechach i na Słowacji w ubiegłym roku, kolejne platformy Kaufland Marketplace późnym latem zostaną uruchomione w Polsce i Austrii. Dzięki temu za pośrednictwem Kaufland Global Marketplace sprzedawcy zyskają jednoczesny dostęp do pięciu rynków oraz do ponad 81 milionów klientów online.

Materiały prasowe Kaufland

Kaufland wystartował z rekrutacją do programu praktyk

Kaufland stawia na młode talenty i umożliwia studentom rozwój w nowoczesnym środowisku pracy. Do tegorocznej edycji praktyk letnich firma zrekrutuje 24 osoby, proponując im wynagrodzenie rzędu 5000 zł brutto. Do objęcia są stanowiska w siedemnastu działach i departamentach.

Materiały prasowe Kaufland

Kaufland po raz jedenasty otrzymał Gwiazdę Jakości Obsługi

Kaufland – sieć opierająca swoją działalność na handlu stacjonarnym – niezmienne nadaje priorytet budowaniu pozytywnych doświadczeń zakupowych. Zapewniając najwyższe standardy w tym obszarze, detalista po raz kolejny został wyróżniony tytułem Gwiazdy Jakości Obsługi. O przyznaniu marce tego wyróżnienia zadecydowali sami konsumenci.

Zamrażamy VAT

Kaufland zamraża VAT na żywność

Kaufland – sieć dla której priorytetem jest oferowanie klientom szerokiego wyboru produktów wysokiej jakości i w korzystnych cenach – po raz kolejny wychodzi naprzeciw konsumentom i w ramach akcji „Zamrażamy VAT” od 1 do 30 kwietnia br. utrzyma ceny ponad 10 000 produktów na dotychczasowym poziomie, pomimo iż stawka VAT wzrasta z 0% na 5%.

Materiały prasowe Kaufland

Kumulacja przedświątecznych rabatów z Kaufland Card

Szeroki wybór i atrakcyjne ceny, to najważniejsze aspekty przedświątecznych zakupów. Klienci chcą zmieścić w koszykach zakupowych jak najwięcej jakościowych produktów, za jak najniższą cenę. Dodatkowe rabaty czekają na tych, którzy korzystają z programów lojalnościowych. Kaufland przed Świętami umożliwia połączenie aż trzech akcji promocyjnych.

Więcej informacji prasowych

Kontakt dla mediów

38 Content Communication
Paulina Wróbel
Justyna Kalinowska

nr. tel. +48 502 457 549 lub +48 512 084 442
biuro.prasowe@kaufland.pl