Trwa wczytywanie danych

Top pracodawca w Polsce i Europie – Kaufland wyróżniony przez Top Employers Institute

Wrocław, 25 stycznia 2021 r.

Sieć spożywcza Kaufland kolejny raz została uznana przez Top Employers Institute za najlepszego pracodawcę w Polsce i Europie. Po raz pierwszy wszystkie osiem krajów, w których Kaufland prowadzi działalność, wzięło udział w procesie certyfikacji i otrzymało znak, który świadczy o tym, że firma wyróżnia się na rynku jako pracodawca pod względem przestrzegania wysokich standardów HR. Kaufland Polska otrzymał tytuł Top Employer Polska piąty raz z rzędu.

Program Top Employers Institute certyfikuje organizacje na podstawie oceny kwestionariusza pod kątem najlepszych praktyk z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi, które dotyczą m.in. strategii HR, pozyskiwania talentów, szkolenia i rozwoju, well-beingu oraz kultury przedsiębiorstwa.

„Doskonale wiemy, że budowanie silnej organizacji należy rozpocząć od zadowolonych pracowników. Od wielu lat podejmujemy szereg działań, których celem jest zapewnienie naszemu zespołowi atrakcyjnych i motywujących warunków pracy. Wsłuchujemy się w potrzeby naszych pracowników i stawiamy na otwarty dialog. Nagroda Top Employer, którą otrzymaliśmy, utwierdza nas w naszych staraniach i zachęca do dalszego, nieustannego rozwoju – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

„Rok 2020 przejdzie do historii jako czas, w którym świat biznesu musiał zmierzyć się z wieloma ekstremalnie trudnymi wyzwaniami. W tym kontekście Kaufland może być szczególnie dumny z tegorocznej nagrody Top Employer 2021, ponieważ świadczy ona o tym, że firma na pierwszym miejscu stawia dobro pracowników“, mówi David Plink, prezes Top Employers Institute.

Kaufland to międzynarodowa sieć handlowa, posiadająca ponad 1300 sklepów i zatrudniająca ponad 132.000 pracowników w ośmiu krajach. W Niemczech, Polsce, Czechach, Rumunii, Słowacji, Bułgarii, Chorwacji i Mołdawii Kaufland oferuje swoim klientom niskie ceny, szeroki wybór, wysoką jakość i łatwość robienia zakupów.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication