Trwa wczytywanie danych

Kaufland z ofertą dla zakochanych

Wrocław, 12 lutego 2021 r.

Co decyduje o tym, że walentynki są naprawdę udane? Jak pokazują badania, nawet 35% Polaków uważa, że romantyczną atmosferę gwarantuje przygotowanie niespodzianki dla drugiej połówki, a wg 29% ankietowanych zorganizowana kolacja[1].  Sieć Kaufland przygotowała wyjątkową ofertę dla wszystkich, którzy poza okazaniem gorącego uczucia chcą w ten dzień podarować ukochanej osobie prezent od serca.

Wybierając prezent z okazji dnia zakochanych, od lat najchętniej sięgamy po słodkości. Według najnowszych badań w tym roku na ich zakup zdecyduje się niemal 55% osób obchodzących walentynki[2], a co  czwarty Polak uważa, że niespodzianka w postaci czekoladek oraz kwiatów to idealny sposób na okazanie uczuć 14 lutego[3].

Kwiaty o szczególnym znaczeniu

Szukając kwiatów dla ukochanej osoby, możemy wybierać spośród wielobarwnych tulipanów, bukietów mieszanych czy też roślin doniczkowych. Oczywistym wyborem są róże symbolizujące szczerą miłość i namiętność. Warto na nie zwrócić szczególną uwagę, gdyż w sieci Kaufland dostępne są bukiety róż z certyfikatem Fairtrade, które wyhodowano w Kenii. Kupując kwiaty z tym oznaczeniem, mamy pewność, że pracownicy farm kwiatowych otrzymują godną zapłatę za swoją pracę. Przyczyniamy się również do inwestycji w projekty rozwojowe, takie jak lepszy dostęp do opieki zdrowotnej czy edukacji, służące nie tylko pracownikom, lecz także ich społecznościom. Jak podaje Fairtrade Polska, nawet dwa miliony Kenijczyków, bezpośrednio i pośrednio, jest zależnych od funkcjonowania farm kwiatowych, a cięte kwiaty są drugim po herbacie najcenniejszym produktem eksportowym tego kraju. W tym wyjątkowym dniu warto więc obdarować ukochaną osobę podarunkiem, który niesie ze sobą jeszcze więcej dobra i miłości.

To jednak nie koniec niespodzianek – na ten wyjątkowy dzień sieć Kaufland przygotowała specjalny konkurs, w którym do wygrania będą bony na zakupy. Szczegóły zostaną podane w walentynki na profilu facebookowym sieci www.facebook.pl/kaufland-polska.

Celebrowanie miłości

Według większości Polaków pandemia nie popsuje atmosfery tegorocznego dnia zakochanych[4]. Warto jednak o nią zadbać i wspólnie spędzić ten wyjątkowy wieczór. Pamiętajmy również, że walentynki to święto miłości, niezależnie od tego, kto jest obiektem naszych uczuć – córce czy ukochanemu chrześniakowi możemy podarować pluszową maskotkę, mamę lub brata obdarować zestawem kosmetyków, a przyjaciółce sprezentować jej ulubione słodkości. Niezależnie od tego z kim spędzicie ten dzień, z pewnością będzie wyjątkowy!

Wszystkie propozycje prezentowe w atrakcyjnych cenach można znaleźć w sklepach Kaufland.

 

[1] Walentynki w czasie koronawirusa, Prezent Marzeń, Luty 2021

[2] NRF's 2021 Valentine's Day Spending Survey, Prosper Insights & Analytics, Luty 2021

[3] Walentynki 2020 z perspektywy Polaków, Prezent Marzeń, Luty 2020

[4] Walentynki w czasie koronawirusa, Prezent Marzeń, Luty 2021

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication