Trwa wczytywanie danych

Pracownicy sieci Kaufland po raz kolejny otrzymają premie

Wrocław, 19.03.2021 r.

Pracownicy handlu są często nazywani cichymi bohaterami, którzy pomimo trudnych warunków i aktualnej sytuacji epidemiologicznej nieprzerwanie robią wszystko, aby zapewnić klientom profesjonalną obsługę. Kaufland zdaje sobie z tego sprawę i dziękuje za ich zaangażowanie, po raz kolejny przyznając im zwiększony dodatek motywacyjny oraz zasilając bony świąteczne dodatkową kwotą. 

Z okazji Wielkanocy pracownicy firmy Kaufland co roku otrzymują bony na zakupy w sklepach sieci. Tym razem czeka na nich niespodzianka – personel sprzedaży oraz logistyki będzie mógł liczyć na bony, których wartość wyniesie nawet 500 zł. To prawie dwukrotnie więcej niż maksymalna wartość dotychczas przyznawanych bonów.

Oprócz tego w okresie od 29.03 do 30.04.2021 r. pracownicy mogą otrzymać zwiększony dodatek motywacyjny, którego łączna wartość wyniesie nawet 700 zł.

Zwiększenie wartości bonów świątecznych oraz dodatku motywacyjnego są wyrazem uznania dla pracowników naszej sieci. To dzięki ich odpowiedzialnej postawie i zaangażowaniu wszystkie markety Kaufland w Polsce działają płynnie, zapewniając klientom nieprzerwany dostęp do produktów spożywczych – mimo panującej pandemii. Wierzymy, że dodatkowe środki finansowe, które trafią do rąk naszych pracowników, ułatwią im przygotowania do nadchodzących świąt Wielkanocymówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

Premie nie tylko na Wielkanoc

Święta wielkanocne to nie jedyna okazja, kiedy do pracowników sieci trafia dodatkowe wsparcie finansowe lub rzeczowe. Podczas ubiegłorocznych świąt Bożego Narodzenia osoby zatrudnione w Kauflandzie otrzymały bony podarunkowe o wartości do 700 zł, a także paczki z ich ulubionymi produktami spożywczymi. Na początku wybuchu pandemii koronawirusa w Polsce sieć wypłaciła również pracownikom dodatkową premię motywacyjną, aby docenić osoby, które pomimo trudnych warunków sumiennie wypełniały swoje obowiązki. Kaufland od lat znajduje się także w czołówce sieci handlowych pod względem wysokości wynagrodzenia. Z dniem 1 marca br. weszły w życie kolejne podwyżki, dzięki którym miesięczna pensja na stanowisku kasjer-sprzedawca w zależności od stażu pracy i lokalizacji wynosi nawet do 4100 zł brutto.

Szereg benefitów pozapłacowych

Pracownicy sieci Kaufland mogą liczyć na wiele atrakcyjnych benefitów pozapłacowych. Firma oferuje między innymi bezpłatny dostęp do prywatnej opieki medycznej, ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, zniżki na studia , a dla pracowników, którzy zostali rodzicami – wyprawkę dla niemowląt oraz profesjonalnie przygotowaną broszurę dotyczącą uprawnień związanych z rodzicielstwem. Pracownicy otrzymali też dostęp do kafeterii MyBenefit, która pozwala na samodzielny wybór świadczeń. Lista dostępnych usług obejmuje m.in. e-kartę MultiSport, vouchery oraz zniżki do realizacji w wybranych sklepach, bilety do kina, wejściówki na najważniejsze wydarzenia kulturalne czy sportowe, a nawet wyjazdy wakacyjne.

                                   

INFORMACJA O KAUFLAND

Kaufland to odnosząca sukcesy międzynarodowa sieć sklepów oferująca artykuły spożywcze oraz produkty codziennego użytku. W całej Europie Kaufland posiada ponad 1300 sklepów i zatrudnia ok. 132 000 pracowników. W Polsce sieć posiada aktualnie 226 marketów i zatrudnia ok. 16 000 pracowników.

Asortyment sklepów Kaufland liczy kilkanaście tysięcy produktów. Sieć koncentruje się przede wszystkim na ofercie produktów świeżych – owoców i warzyw, produktów mlecznych, a także mięsa, wędlin, serów i ryb.

Kaufland realizuje swoją misję w oparciu o cztery fundamentalne wartości, którymi są: jakość, wybór, cena
i prostota. Jako firma odpowiedzialna społecznie, w ramach strategii CSR pn. „Zróbmy to razem”, Kaufland podejmuje oraz wspiera szereg działań mających na celu m.in. promowanie zdrowego odżywiania, wsparcie polskich producentów jak również szerzenie proekologicznych rozwiązań.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication