Trwa wczytywanie danych

Poznaj regionalne smaki Mazowsza na festiwalu „Polska Od Kuchni”

Wrocław, 19 maja 2022 r.

22 maja 2022 Kaufland oraz organizatorzy festiwalu „Polska od Kuchni” zapraszają do Płońska. To właśnie tu na terenie zielonym przy Miejskim Centrum Kultury zostanie zaprezentowane bogactwo kulinarne i kulturowe regionu mazowieckiego. Uczestnicy mogą liczyć na przepyszne jedzenie, porządną dawkę wiedzy na temat tradycji Mazowsza, atrakcje dla całej rodziny, dobrą zabawę i ciekawe konkursy z nagrodami.

W niedzielnym programie przewidziane są rywalizacje Kół Gospodyń Wiejskich, wybory Miss Wdzięku, koncert zespołu Horyzonty, natomiast gościem festiwalu i pokazu kulinarnego połączonego z degustacją będzie autorytet kulinarny – Kuba Steuermark. Chętnych do skosztowania lokalnych przysmaków, przygotowanych na bazie regionalnych produktów marki własnej K -Stąd Takie Dobre! zapraszamy do specjalnej strefy Kaufland Polska.

Festiwal „Polska Od Kuchni” ma charakter ogólnopolski. W 16 województwach uczestnicy będą mogli dokładnie poznać bogactwo kulinarne i kulturalne poszczególnych regionów. Wstęp na festiwal jest wolny, a atrakcje przewidziane są w godzinach 11-19.

 

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication