Trwa wczytywanie danych

Kaufland zaprasza na Wielki Finał festiwalu „Polska od Kuchni”

Wrocław, 30 września 2022 r.

Festiwal „Polska od Kuchni” to wyjątkowe, ogólnopolskie wydarzenie, którego celem jest prezentacja bogactwa kulinarnego i kulturowego lokalnych społeczności na terenie całego kraju. Zwieńczeniem dotychczasowych imprez będzie Wielki Finał, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 1 października na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

W trakcie finału festiwalu, którego Kaufland Polska jest jednym ze sponsorów, sieć zaprasza do swojego  stoiska, gdzie odwiedzający będą mogli poznać niezwykłe smaki produktów marki K-Stąd Takie Dobre, pochodzących od lokalnych dostawców i dostępnych wyłącznie w sklepach sieci. Będą to m.in. racuchy, ciasta, pierogi, pieczywo ze smalcem. Dodatkowo Kaufland zorganizuje na scenie konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody AGD. Sieć zaprasza także do specjalnie przygotowanej strefy, gdzie dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie ekologicznym.

Moc atrakcji

W trakcie Wielkiego Finału, który odbędzie się 1 października 2022r. w godz. 11-17.20 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, nastąpi rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego i artystycznego.  Półfinalistki ze wszystkich województw będą rywalizować o tytuł Miss Wdzięku oraz Kobiety Gospodarnej i Wyjątkowej. Nie zabraknie pokazów kulinarnych, degustacji regionalnych potraw, konkursów z nagrodami dla uczestników. Zwieńczeniem finału będzie koncert Roztańczony PGE Narodowy, podczas którego wystąpią znane i lubiane gwiazdy polskiej muzyki m.in. Zenon Martyniuk, Boys, Dawid Kwiatkowski. Wstęp na festiwal jest bezpłatny, natomiast na koncert wyłącznie za okazaniem biletu.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication