Trwa wczytywanie danych

Kaufland odnowił market w Dzierżoniowie

Wrocław, 17 listopada 2022 r.

Już w czwartek 17 listopada mieszkańcy Dzierżoniowa będą mogli robić zakupy w zmodernizowanym sklepie Kaufland. Wśród nowości w markecie przy ul. Diorowskiej 1 pojawiły się m.in. Strefa Świadomego Odżywiania, własna wędzarnia oraz wygodne kasy samoobsługowe. Dla klientów przygotowano atrakcyjne promocje.

W zmodernizowanym sklepie klienci będą mogli na co dzień korzystać z nowych rozwiązań zwiększających komfort zakupów. W markecie pojawiła się  m.in. Strefa Świadomego Odżywiania, w której można znaleźć produkty przeznaczone dla osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi, np. artykuły z niską zawartością cukru, produkty bezglutenowe, a także coraz bardziej popularne artykuły wegańskie i wegetariańskie. Kolejnym udogodnieniem są kasy samoobsługowe, z których ucieszą się nie tylko miłośnicy technologicznych rozwiązań, ale także osoby, którym podczas codziennych zakupów zależy na oszczędności czasu. Klienci ceniący wyszukane smaki będą mogli skorzystać z oferty wędzarni, gdzie będzie można kupić aromatyczne, świeżo wędzone na miejscu produkty mięsne.

Kaufland zadbał także o zwiększenie efektywności energetycznej swojej placówki. Całość oświetlenia w dzierżoniowskim sklepie została wymieniona na energooszczędne oświetlenie LED – rozwiązanie to funkcjonuje obecnie we wszystkich placówkach Kaufland w Polsce.

Tydzień atrakcyjnych cen

Osoby odwiedzające zmodernizowany sklep w Dzierżoniowie począwszy od czwartku 17 listopada będą mogły skorzystać z licznych promocji na artykuły spożywcze, w tym m.in. na cukier, mięso, owoce i warzywa, kapsułki do prania czy ręczniki papierowe.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication