Trwa wczytywanie danych

Kolejny market sieci Kaufland w Nowym Sączu

Wrocław, 7 grudnia 2022 r.

Promocje, konkursy, poczęstunek, upominki – te atrakcje czekać będą na klientów nowego sklepu Kaufland w centrum handlowym Trzy Korony w Nowym Sączu. Będzie to już druga placówka sieci w tym mieście i 239 market w Polsce. Otwarcie już w najbliższy czwartek 8 grudnia.

Szeroki asortyment

Klienci nowego sklepu będą mogli korzystać z szerokiej oferty obejmującej ponad 16 000 artykułów spożywczych, drogeryjnych i przemysłowych. Wyselekcjonowany i starannie skomponowany asortyment serów, wędlin, przekąsek oraz wyrobów garmażeryjnych będzie dostępny przy ladzie obsługowej, gdzie klienci będą mogli liczyć na fachową poradę personelu. Kaufland przygotował w Nowym Sączu Strefę Świadomego Odżywiania, w której będzie można znaleźć artykuły skierowane do osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi, takie jak produkty bezglutenowe, z obniżoną zawartością cukru, wegańskie czy wegetariańskie. Na miłośników artykułów mięsnych czeka wędzarnia, która pozwoli cieszyć się wyrobami wędzonymi na miejscu. Asortyment sklepu Kaufland obejmuje także szeroką ofertę artykułów marek własnych, w tym produkty sprawdzone jakości w atrakcyjnej cenie marki K-Classic, wyroby delikatesowe K-Favourites, ekologiczne K-Bio, żywność roślinną K-take it veggie oraz produkty charakterystyczne dla tradycyjnej kuchni polskiej marki K-Stąd Takie Dobre. Poza produktami spożywczymi dostępny będzie także szeroki wybór artykułów higienicznych (m.in. marki K-Classic), kosmetyków (m.in. marki bevola) czy artykułów gospodarstwa domowego (m.in. marki Switch On).

Dla wygody klientów

W sklepie poza kasami tradycyjnymi klienci będą mogli korzystać z kas samoobsługowych. W markecie dostępne będą również panele dotykowe, które pozwalają nie tylko sprawdzić cenę, ale również zapoznać się ze składem produktów oferowanych na wagę przy ladzie obsługowej. Nieco później w nowej placówce zainstalowane zostaną także ekrany cyfrowe digital signage, na których będą wyświetlane aktualne promocje oraz inne informacje dla klientów. Do dyspozycji kupujących będą także szafki depozytowe oraz punkt informacji.

Z myślą o środowisku

Kaufland sukcesywnie wprowadza rozwiązania mające na celu minimalizację wpływu działalności firmy na środowisko naturalne. W sklepie zamontowano energooszczędne oświetlenie LED, które jest standardem we wszystkich placówkach sieci. Do transportu oraz sprzedaży owoców i warzyw Kaufland stosuje skrzynki wielokrotnego użytku nadające się do recyklingu. Aby promować ideę zero waste, sieć umożliwia klientom zakup produktów z lady – serów, wędlin i wyrobów garmażeryjnych we własnych pojemnikach, co pozwala ograniczyć zużycie jednorazowych opakowań. Kaufland stosuje także ekologiczny paragon, który nie zawiera fenoli i innych chemicznych barwników drukarskich. W przeciwieństwie do standardowych paragonów można go wrzucać do pojemnika na papier i poddać recyklingowi.  

Atrakcje z okazji otwarcia

Z okazji otwarcia sklepu klienci mogą liczyć na wiele atrakcji, w tym szeroką ofertę promocyjną oraz konkurs z nagrodami – Koło Szczęścia, w którym do wygrania będą m.in. produkty marek Kaufland. W zabawie można wziąć udział od czwartku 8 grudnia do soboty 10 grudnia w godz. 10-18, okazując paragon za zakupy o wartości minimum 100 zł. Dodatkowo na 8 grudnia dla klientów przygotowano poczęstunek oraz upominki – róże, balony oraz żetony do wózków. Konsumenci będą mogli skorzystać ze specjalnej oferty promocyjnej i zakupić m.in. wszystkie artykuły z wędzarni i kapsułki do prania w cenie obniżonej o 30 proc.  

Sklep Kaufland przy ul. Lwowskiej 80 będzie czynny dla klientów od poniedziałku do soboty w godz. 6-22, a także w niedziele handlowe w godz. 9-20.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication