Trwa wczytywanie danych

Kaufland zmodernizował kolejny sklep – sieć zaprasza klientów do odnowionej placówki w Puławach

Wrocław, 7 grudnia 2022 r.

Strefa Świadomego Odżywiania, wędzarnia oraz kasy samoobsługowe – to niektóre z nowości, które pojawiły się w sklepie Kaufland w Puławach przy ulicy Lubelskiej 2.

Dynamiczny rozwój i silna ekspansja to jedne z kluczowych założeń strategii sieci Kaufland. Częścią tych działań są również modernizacje istniejących sklepów, których celem jest dostosowanie placówek do najnowszego konceptu sprzedażowego. W odnowionym sklepie Kaufland w Puławach zaimplementowano rozwiązania  zwiększające komfort zakupów.

Wśród nowości w markecie znajdują się m.in. nowoczesna wędzarnia, gdzie dostępne są aromatyczne produkty mięsne wędzone na miejscu oraz Strefa Świadomego Odżywiania, w której można zakupić artykuły skierowane do osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi, takie jak produkty bezglutenowe, z obniżoną zawartością cukru, wegańskie czy wegetariańskie.

Kolejnym udogodnieniem są kasy samoobsługowe – coraz chętniej wybierane przez konsumentów ceniących nowe technologie. Osoby odwiedzające placówkę w Puławach będą mogły również korzystać z nowego punktu informacji klienta, szafek depozytowych, wyremontowanych toalet oraz odnowionego pomieszczenia dla rodzica z dzieckiem. Do dyspozycji klientów wkrótce będzie oddany również automat, który przyjmie kaucjonowane butelki, a w zamian wygeneruje bon do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci.

Kaufland sukcesywnie wprowadza rozwiązania mające na celu minimalizację wpływu działalności firmy na środowisko naturalne. W markecie w Puławach zamontowano energooszczędne oświetlenie LED, a także wykorzystano technologię odzysku ciepła odpadowego, która pozwala ogrzewać i chłodzić placówkę bez użycia paliw kopalnych.

Dane kontaktowe

Karina Galli, Justyna Kalinowska
38 Content Communication