Kaufland przy ul. Wielickiej w Krakowie w nowej odsłonie ponownie otwarty dla klientów

Wrocław, 02.12.2021

Po kilku miesiącach intensywnych prac renowacyjnych sklep Kaufland przy ul. Wielickiej od 2 grudnia jest ponownie otwarty dla klientów. Na zmiany warto było czekać – w odnowionym markecie wprowadzono nowoczesne rozwiązania, dzięki którym zakupy będą jeszcze bardziej komfortowe. Dodatkowo sieć przygotowała dla klientów wiele niespodzianek i atrakcyjnych promocji.

Materiały prasowe Kaufland

W zmodernizowanym sklepie Kaufland, który jest częścią nowego centrum zakupów i usług Mozaika Kraków przy ul. Wielickiej 259, wdrożono szereg cyfrowych rozwiązań. Osoby preferujące płatności bezgotówkowe docenią kasy samoobsługowe, które pozwolą im skrócić czas oczekiwania w kolejce. Klienci, którzy są lub chcą zostać użytkownikiem programu lojalnościowego Payback, będą mogli w łatwy sposób zarejestrować kartę, sprawdzić stan punktów oraz aktywować specjalne kupony – wszystko dzięki nowoczesnym panelom dotykowym zainstalowanym w sklepie. Uwagę kupujących przyciągną również ekrany cyfrowe, na których wyświetlane są aktualne oferty promocyjne czy treści dotyczące zrównoważonego rozwoju.

Aby wspierać świadome wybory żywieniowe wśród konsumentów, Kaufland stworzył w krakowskim sklepie Strefę Świadomego Odżywiania. Można w niej znaleźć produkty dedykowane konkretnym potrzebom żywieniowym oraz cieszące się coraz większą popularnością, w tym artykuły wegańskie i wegetariańskie, a także z niską zawartością cukru czy bez glutenu. Dla miłośników produktów mięsnych w sklepie pojawiła się także wędzarnia, która pozwoli im cieszyć się wyrobami wędzonymi na miejscu.

W sklepie wdrożono także rozwiązania przyjazne środowisku, w tym energooszczędne oświetlenie LED. Klienci, którzy do tej pory oddawali kaucjonowane butelki w punkcie informacyjnym, teraz będą mogli zrobić to bezkontaktowo za pomocą specjalnego automatu, który wygeneruje bon do wykorzystania na zakupy w sklepach sieci. Do dyspozycji klientów zostały także oddane wyremontowane toalety oraz szafki depozytowe.

Dla osób robiących zakupy w odnowionym sklepie Kaufland przygotował specjalną ofertę promocyjną, która obejmuje produkty świeże, wędzone czy artykuły gospodarstwa domowego. W dniach od 2 do 4 grudnia klienci będą mogli otrzymać drobne upominki, degustować produkty oraz wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania są bony na zakupy w sklepach sieci oraz artykuły marek własnych Kauflandu.