Kaufland w Wałczu zmienił się dla klientów

Wrocław, 01.12.2021

Strefy Świadomego Odżywiania, butelkomat, cyfrowe nośniki reklamowe oraz multimedialne czytniki cen – to tylko wybrane nowości, które pojawiły się w zmodernizowanym markecie Kaufland w Wałczu przy ul. Budowlanych 3. W sklepie wprowadzono liczne rozwiązana ułatwiające klientom codzienne zakupy.

Materiały prasowe Kaufland

W zmodernizowanym sklepie klienci mogą korzystać z wielu cyfrowych rozwiązań. Jednym z nich są nowoczesne panele dotykowe, które pozwalają zarejestrować kartę Payback, sprawdzić stan punktów, aktywować specjalne kupony, a przy ladzie obsługowej również zapoznać się ze składem produktów oferowanych na wagę. Klienci preferujący płatności bezgotówkowe mogą od teraz korzystać także z kas samoobsługowych. Uwagę kupujących przyciągną również ekrany cyfrowe digital signage, na których wyświetlane są aktualne oferty promocyjne czy treści dotyczące zrównoważonego rozwoju.

Kaufland, który podąża za aktualnymi trendami, stworzył w sklepie Strefę Świadomego Odżywiania, w której można znaleźć produkty dedykowane konkretnym potrzebom żywieniowym, cieszącą się coraz większą popularnością żywność wegańską i wegetariańską, a także produkty z niską zawartością cukru czy bez glutenu. Dodatkowo market został wyposażony we własną wędzarnię, która pozwoli klientom cieszyć się wyrobami mięsnymi wędzonymi na miejscu. Oferta sklepu Kaufland w Wałczu liczy kilkanaście tysięcy produktów, a ważną część asortymentu stanowią artykuły świeże – owoce i warzywa, mięsa, wędliny, sery czy produkty mleczne, które w dużej części pochodzą od lokalnych producentów.

W sklepie wdrożono także rozwiązania przyjazne środowisku, w tym energooszczędne oświetlenie LED oraz automat przyjmujący kaucjonowane butelki, dzięki któremu opakowania zwrotne mogą zostać ponownie wykorzystane, a konsumenci otrzymują bon na zakupy w sklepach sieci. Do dyspozycji klientów zostały także oddane wyremontowane toalety oraz szafki depozytowe.