Zakupy online w sieci Kaufland dostępne w kolejnych miastach

Wrocław, 12.01.2021

Współpraca Kaufland i Everli jest regularnie rozwijana, co pozwala kolejnym klientom na dokonanie zakupów, które mogą zostać dostarczone pod same drzwi nawet w 3 godziny od złożenia zamówienia. Od wtorku 12 stycznia klienci sieci Kaufland w kolejnych 6 miastach mogą skorzystać z tej coraz popularniejszej usługi.

Materiały prasowe Kaufland

Usługa, realizowana do tej pory w 17 miejscowościach, od 12 stycznia jest dostępna również dla klientów 7 marketów zlokalizowanych w kolejnych miastach – w Gliwicach, Zabrzu, Rudzie Śląskiej, Białymstoku, Częstochowie oraz w Bielsku-Białej. Dodatkowo dla pierwszych 100 zamówień w każdym z tych miast dostawa będzie darmowa – z podaniem hasła „JUZUCIEBIE”.

Klienci sklepów Kaufland mogą wybierać spośród ponad 4000 produktów, a chcąc skompletować zakupy, wystarczy skorzystać z serwisu www.everli.pl lub aplikacji mobilnej. Standardowy koszt dostawy wynosi 9,90 zł. Zakupy w Kaufland za pośrednictwem Everli można realizować od poniedziałku do soboty w godz. 8:00-23:00, jak również w handlowe niedziele. Termin dostawy można zaplanować nawet z tygodniowym wyprzedzeniem. Zakupy dostarczane są w promieniu ośmiu kilometrów od wybranego marketu.

Spis marketów dostępnych w serwisie Everli od 12 stycznia:

  • Białystok, ul. Bohaterów Monte Cassino 12
  • Bielsko-Biała, al. Gen. Andersa 81
  • Częstochowa, ul. Jagiellońska 30 oraz ul. Okulickiego 50
  • Gliwice, ul. Pszczyńska 64
  • Ruda Śląska, ul. Katowicka 26
  • Zabrze, al. Korfantego 5

Każda z lokalizacji objęta jest promocją darmowej dostawy.