Kaufland ogłasza huczne obchody 20. urodzin w jubileuszowej kampanii

Wrocław, 09.09.2021

Firma Kaufland jest obecna na polskim rynku już od 20 lat. Sieć zachęca do wspólnego świętowania wszystkich klientów, dla których przygotowała liczne urodzinowe niespodzianki, konkursy i niepowtarzalne promocje. Huczne obchody jubileuszu otwiera wyjątkowa kampania „20 lat idę tam, gdzie wszystko mam”.

Materiały prasowe Kaufland

W emocjonalnym spocie otwierającym kampanię zaprezentowano najważniejsze wydarzenia z życia młodej kobiety i kluczowe decyzje, jakie podjęła w ciągu ostatnich 20 lat. Życie bohaterki jest pełne wyborów, ale na każdym kroku towarzyszy jej Kaufland. Nostalgiczny charakter reklamy podkreśla znany na całym świecie utwór Roya Orbisona pt. „You Got It” w nowej aranżacji zrealizowanej specjalnie na zlecenie sieci. Na dalszych etapach kampanii zadebiutują kreacje video dotyczące pracowników oraz partnerów biznesowych. Emisja spotów w telewizji, muzycznych i filmowych serwisach streamingowych, radiu oraz w kinach potrwa do końca października. Kampania będzie widoczna również w outdoorze, tj. na billboardach w największych polskich miastach oraz na przestrzeni reklamowej autobusów miejskich. Warto również śledzić profil sieci w social mediach, gdzie będzie można znaleźć wiele angażujących treści i wziąć udział w atrakcyjnych konkursach.  

Okrągłe urodziny naszej sieci są doskonałą okazją do wspólnego świętowania, do którego zapraszamy wszystkich klientów. Kaufland już od 20 lat jest miejscem otwartym na potrzeby konsumentów, przez co towarzyszymy im zarówno na co dzień, jak i w ważnych momentach życia. Hasło kampanii brzmi – „20 lat idę tam, gdzie wszystko mam”, ponieważ od samego początku istnienia naszej sieci staramy się zagwarantować klientom najlepsze doświadczenia zakupowe – duży wybór produktów, wysoką jakość, korzystne ceny i profesjonalną obsługę – mówi Maja Szewczyk, dyrektor Działu Komunikacji Korporacyjnej Kaufland Polska.

Koncepcję kampanii opracowała agencja kreatywna Huta 19 im. Joachima Fersengelda, a za produkcję spotów odpowiada firma FEELMOVIE. Dom mediowy The Media Insight uczestniczył w projekcie na etapie zakupu mediów.

 Na początek złap „Złoty Balon” i 20 000 punktów PAYBACK

W ramach jubileuszu sieci Kaufland w Polsce wystartował konkurs dla uczestników Programu PAYBACK. W konkursie „Złoty Balon” konta aż 1 000 zwycięzców zasili dodatkowe 20 000 punktów. Wygrają osoby, które w dniach od 9 września do 3 listopada zgromadzą najwięcej punktów za zakupy w sklepach Kaufland. Szczegóły akcji opisano na stronie: www.kaufland.pl/ZLOTYBALON