Kaufland zaprasza klientów do kolejnego odnowionego sklepu – w Gorzowie Wielkopolskim

Wrocław, 02.12.2022

Dynamiczny rozwój i silna ekspansja to jedne z kluczowych założeń strategii sieci Kaufland. Częścią tych działań są również modernizacje istniejących sklepów, których celem jest dostosowanie placówek do najnowszego konceptu sprzedażowego. Już od czwartku 1 grudnia klienci mogą korzystać ze zmodernizowanego marketu w Gorzowie Wielkopolskim przy ul. Matejki 96.

Materiały prasowe

W odnowionym sklepie Kaufland w Gorzowie Wielkopolskim zaimplementowano rozwiązania  zwiększające komfort zakupów. Wśród nowości w markecie znajdują się m.in. nowoczesna wędzarnia, gdzie dostępne są świeżo wędzone na miejscu, aromatyczne produkty mięsne oraz Strefa Świadomego Odżywiania, gdzie będzie można zakupić artykuły skierowane do osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi, takie jak produkty bezglutenowe, z obniżoną zawartością cukru, wegańskie czy wegetariańskie. Kolejnym udogodnieniem są kasy samoobsługowe – coraz chętniej wybierane przez konsumentów ceniących nowe technologie. Osoby odwiedzjące gorzowską placówkę będą mogły również korzystać z nowego punktu informacji klienta oraz wyremontowanych toalet. W zgodzie z ekologicznymi działaniami firmy Kaufland w całym sklepie zamontowano także energooszczędne oświetlenie LED.

Atrakcyjna, grudniowa oferta

 W grudniu w sklepach Kaufland dostępna jest atrakcyjna oferta bożonarodzeniowa, na którą składa się szeroka gama produktów pomocnych w przygotowaniach do świąt. Specjalne promocje obejmują m.in. bakalie, owoce, słodycze, świeże ryby, składniki do domowych wypieków, a także papiery i torby prezentowe, domowe ozdoby czy specjalną kolekcję świątecznej odzieży.