Kaufland zmodernizował kolejny sklep. Market w Silesia City Center w Katowicach z nowinkami dla kupujących

Wrocław, 12.12.2022

Własna wędzarnia, ciasta i chleby sprzedawane na kawałki, nowe strefy z grupami produktów, a także butelkomat i śląskie oznakowanie kategorii produktowych – to niektóre z nowości, które pojawiły się w sklepie Kaufland w Katowicach w Silesia City Center przy ul. Chorzowskiej 107.

Materiały prasowe Kaufland

Dynamiczny rozwój i silna ekspansja to jedne z kluczowych założeń strategii sieci Kaufland. Częścią tych działań są również modernizacje istniejących sklepów, których celem jest dostosowanie placówek do najnowszego konceptu sprzedażowego sieci. W sklepie Kaufland w Silesia City Center zaimplementowano szereg rozwiązań zwiększających komfort zakupów i odpowiadających na lokalne potrzeby konsumentów. Wśród nowości w markecie znajdują się m.in. nowoczesna wędzarnia, gdzie dostępne są aromatyczne produkty mięsne wędzone na miejscu. W piekarni otwarto stoisko z pieczywem i ciastami „na metry” – na życzenie klienta obsługa ukroi dokładnie tyle chleba czy ciasta, ile on potrzebuje. Jest to pierwsze takie udogodnienie w sklepach Kaufland w Polsce.

Klienci robiący zakupy w sklepie Kaufland w Silesii z pewnością dobrze znają funkcjonujący tam z powodzeniem dział „Śląskie smaki” / „Ślōnskie smaki” z regionalnym przysmakami. Można w nim znaleźć kilkaset artykułów spożywczych pochodzących od dostawców z regionu Śląska. Teraz w zmodernizowanej placówce można zobaczyć również inny lokalny akcent – w sklepie zainstalowano nowe oznaczenia kategorii produktowych po śląsku.

To jeszcze nie wszystkie nowości – po modernizacji klienci mogą korzystać z kilku zupełnie nowych stref z produktami. W sklepie powstała strefa BIO, gdzie w jednym miejscu zgromadzono produkty ekologiczne, a także strefa zero, gdzie klienci mogą znaleźć napoje zero sugar. Stanowią one uzupełnienie oferty Strefy Świadomego Odżywiania, w której można znaleźć artykuły dla osób z konkretnymi potrzebami żywieniowymi, takie jak produkty bezglutenowe, z obniżoną zawartością cukru, wegańskie czy wegetariańskie. Dla miłośników słodkości przygotowano specjalną ofertę słodyczy premium oraz stoisko samoobsługowe z cukierkami na wagę. Uzupełnieniem oferty przemysłowej będzie nowe stoisko z wysokiej jakości szkłem. Natomiast osoby przygotowujące bożonarodzeniowe upominki z pewnością ucieszy specjalna strefa z artykułami, które zapewnią wspaniałą oprawę świątecznych prezentów.

Do dyspozycji klientów oddano również automat, gdzie można oddać kaucjonowane butelki szklane. W zamian klient otrzymuje bon do wykorzystania przy zakupach w sklepach Kaufland.

Zawartość - media

Uwaga dotycząca wykorzystania materiałów zdjęciowych i tekstowych.

Udostępnione materiały zdjęciowe i tekstowe mogą być wykorzystywane wyłącznie do celów redakcyjnych. W przypadku wykorzystania zdjęć należy w opisie umieścić informację © Kaufland.