Kaufland zwiększył wartość kart przedpłaconych, jakie pracownicy otrzymują z okazji Wielkanocy

Wrocław, 07.04.2022

Pracownicy sieci Kaufland mogą liczyć na wiele benefitów. Jednym z nich są karty przedpłacone, jakie zatrudnieni otrzymują przed Bożym Narodzeniem oraz Wielkanocą. W tym roku sieć postanowiła zwiększyć na stałe wartość bonów świątecznych, która zgodnie z Regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych zależy od dochodów pracownika.

Materiały prasowe Kaufland

Zgodnie z przyjętą praktyką, pracownicy firmy Kaufland z okazji Wielkanocy otrzymali już karty przedpłacone do wykorzystania w sklepach sieci. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom personelu, Kaufland zdecydował się zwiększyć wartość bonów dla większości osób zatrudnionych w firmie. Na tegoroczne karty przedpłacone z okazji Wielkanocy sieć przeznaczyła w sumie 4,7 mln zł – o ponad 1,2 mln więcej niż rok temu.

Mamy świadomość, że Wielkanoc jest dla naszych pracowników jednym z najważniejszych świąt, które celebrują w gronie najbliższych. Z tego względu zatrudnieni w naszej sieci każdego roku mogą liczyć na karty przedpłacone, które pomagają im w organizacji świątecznych spotkań. Jest to  również nasz wyraz uznania za rzetelną pracę, dzięki której niezmiennie gwarantujemy klientom sklepów Kaufland profesjonalną obsługę, a tym samym pozytywne doświadczenia zakupowe – mówi Małgorzata Ławnik, dyrektor Pionu Personalnego Kaufland Polska.

W wyniku corocznych podwyżek Kaufland od lat znajduje się w czołówce sieci handlowych oferujących najwyższe wynagrodzenie w branży. Wynagrodzenie na stanowisku kasjer-sprzedawca obowiązujące od marca br. wynosi do 4500 zł brutto. Podwyżki przyznano również pracownikom zatrudnionym na wybranych stanowiskach w logistyce oraz centrali sieci.