Kaufland zaprasza na Wielki Finał festiwalu „Polska od Kuchni”

Wrocław, 30.09.2022

Festiwal „Polska od Kuchni” to wyjątkowe, ogólnopolskie wydarzenie, którego celem jest prezentacja bogactwa kulinarnego i kulturowego lokalnych społeczności na terenie całego kraju. Zwieńczeniem dotychczasowych imprez będzie Wielki Finał, który odbędzie się już w najbliższą sobotę 1 października na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie.

Polska od Kuchni

W trakcie finału festiwalu, którego Kaufland Polska jest jednym ze sponsorów, sieć zaprasza do swojego  stoiska, gdzie odwiedzający będą mogli poznać niezwykłe smaki produktów marki K-Stąd Takie Dobre, pochodzących od lokalnych dostawców i dostępnych wyłącznie w sklepach sieci. Będą to m.in. racuchy, ciasta, pierogi, pieczywo ze smalcem. Dodatkowo Kaufland zorganizuje na scenie konkurs, w którym do wygrania będą atrakcyjne nagrody AGD. Sieć zaprasza także do specjalnie przygotowanej strefy, gdzie dzieci będą mogły wziąć udział w konkursie ekologicznym.

Moc atrakcji

W trakcie Wielkiego Finału, który odbędzie się 1 października 2022r. w godz. 11-17.20 na błoniach Stadionu Narodowego w Warszawie, nastąpi rozstrzygnięcie konkursu kulinarnego i artystycznego.  Półfinalistki ze wszystkich województw będą rywalizować o tytuł Miss Wdzięku oraz Kobiety Gospodarnej i Wyjątkowej. Nie zabraknie pokazów kulinarnych, degustacji regionalnych potraw, konkursów z nagrodami dla uczestników. Zwieńczeniem finału będzie koncert Roztańczony PGE Narodowy, podczas którego wystąpią znane i lubiane gwiazdy polskiej muzyki m.in. Zenon Martyniuk, Boys, Dawid Kwiatkowski. Wstęp na festiwal jest bezpłatny, natomiast na koncert wyłącznie za okazaniem biletu.

Szczegółowy program wydarzenia można znaleźć na stronie internetowej.