Kaufland zmodernizował kolejną placówkę w Bydgoszczy

Wrocław, 03.08.2023

Poza rozbudową sieci sklepów i bazy logistycznej Kaufland inwestuje w modernizację istniejących placówek. Już od czwartku 3 sierpnia mogą przekonać się o tym klienci marketu w Bydgoszczy przy ul. Wojska Polskiego 16. Sieć zainwestowała m.in. w nowe urządzenia chłodnicze, które poprawiają komfort zakupów i efektywność energetyczną obiektu. To kolejna modernizacja Kaufland w tym mieście. W ostatnim czasie podobna modernizacja miała miejsce również w placówce przy ul. Skarżyńskiego 8.

Szafy chłodnicze

Zmiany z myślą o środowisku

Celem modernizacji było zarówno kształtowanie pozytywnych doświadczeń zakupowych klientów, jak i konsekwentne ograniczanie wpływu środowiskowego poszczególnych placówek sieci Kaufland. Sklep w Bydgoszczy (przy ul. Wojska Polskiego 16) w ramach zakończonej 3 sierpnia modernizacji został wyposażony w nowoczesne urządzenia chłodnicze. Nowe lady, lodówki i regały chłodnicze łatwiej utrzymują optymalną temperaturę, a dzięki temu świeżość produktów. Są także energooszczędne i bardziej przyjazne dla środowiska chociażby ze względu na zastosowane oświetlenie LED oraz naturalny czynnik chłodniczy.

Promocje z okazji otwarcia

Osoby odwiedzające obie zmodernizowane placówki w Bydgoszczy w dniach od 3 do 9 sierpnia będą mogły skorzystać ze specjalnej oferty, m.in. promocji 2+1 na wszystkie gotowe dania chłodzone. Dla użytkowników programu lojalnościowego Kaufland Card przygotowano dodatkowo także 2+1 na wszystkie pakowane marynaty rybne.